Ikona dostępności
Przycisk zamknięcia
Wyszukaj
Przycisk zamknięcia

Konsultacje dla uczniów i ich rodziców

Zamieszczony poniżej harmonogram nauczycielskich konsultacji uwzględnia udział w nich zarówno rodziców, jak i uczniów. 
Chcąc uniknąć nakładania się terminów spotkań z zainteresowanymi, prosimy opiekunów o zapowiedź planowanej  wizyty za pośrednictwem e-dziennika.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny

Miejsce konsultacji

Andres Sławomir

poniedziałek

15:00-16:00

7

Bać Wiesław

poniedziałek

13:20-14:20

27

Barszczak Jarosław

czwartek

7:00-8:00

kantorek w-f

Beściak-Kocur Katarzyna

poniedziałek

8:00-9:00

57

Brelik Barbara

wtorek

16:00-17:00

gabinet psychologa

Bryś-Marszałek Barbara

piątek (2. i 4. miesiąca)

15:00-16:00

pokój nauczycielski

Brzozowska-Spychała Marta

piątek

7:00-8:00

pokój nauczycielski

Celtner Agata

czwartek

15:00-16:00

20

Chłanda Robert

piątek

12:00-13:00

gabinet wicedyrektora

Chomań Małgorzata

wtorek

10:05-10:35

pokój nauczycielski

środa

8:20-8:50

pokój nauczycielski

Czuryło Anna

piątek

9:35-10:35

kantorek fizyki

Delgado Conde Lazaro

środa

15:50-16:50

54

Drąg Agnieszka

poniedziałek

7:00-8:00

34

Drąg Piotr

piątek

7:00-8:00

34

Filipek Olga

wtorek

7:00-8:00

24

Gajdek Dorota

poniedziałek

7:30-8:00

27

wtorek

7:30-8:00

27

Gergont Bernardeta

piątek

10:35-11:35

pokój nauczycielski

Gębica Renata

poniedziałek

8:30-9:30

1

Golas Krzysztof

środa

15:00:16:00

pokój nauczycielski

Guzek Dorota

piątek

9:40-10:10

11

piątek

14:10-14:40

11

Hajduk-Stelmachowicz Marzena

poniedziałek

9:40-10:10

pokój nauczycielski

wtorek

10:35-11:05

pokój nauczycielski

Hałoń Lucyna

środa

12:25-13:25

pokój nauczycielski

Herma Ewelina

poniedziałek

14:15-14:45

11

piątek

15:00-15:30

11

Jezierska Helena

poniedziałek

8:50-9:20

22

piątek

7:25-7:55

22

Kędzierska-Zych Monika

środa

16:40-17:10

pokój nauczycielski

czwartek

12:30-13:00

pokój nauczycielski

Koczela Jolanta

wtorek

14:10-15:10

30

Kojder Grażyna

poniedziałek

10:30-11:30

pokój nauczycielski

Kołcz Elżbieta

czwartek

7:30-8:30

11

Kołodziej Tomasz

środa

14:10-15:10

14

Kordzikowska Joanna

środa

15:00-16:00

pokój nauczycielski

Koszorz Małgorzata

środa

7:50-8:00

52

środa

8:45-9:35

52

Kowal Ewa

środa

8:50-9:30

9

piątek

15:00-15:20

8

Kozimor Katarzyna

poniedziałek (1. i 3 miesiąca)

6:05-7:05

3

Kruczek Marek

środa

13:10-14:10

hala sportowa

Krupa Paulina

poniedziałek

12:25-13:25

pokój nauczycielski

Kulig Agnieszka

piątek

7:45-8:45

A

Kwiecień Agnieszka

poniedziałek

14:10-15:10

23

Liszak Anna

piątek

7:50-8:50

50

Liszak Bartosz

wtorek

14:00-15:00

gabinet wicedyrektora

Mach Damian

środa

14:10-15:10

6

Maciołek-Rzucidło Kinga

środa (1. i 3 miesiąca)

16:40-17:40

53

Magryś Sabina

poniedziałek

8:20-8:50

pokój nauczycielski

poniedziałek

15:00-15:30

18

Malec Ewa

poniedziałek

7:30-8:00

17

czwartek

14:10-14:40

kantorek biologii

Malec Urszula

piątek

15:00-16:00

16

Malik Kamil

czwartek

15:20-16:20

56

Mazur-Piasek Maria

poniedziałek

11:35-12:05

11

środa

11:35-12:05

11

Miąsik Agnieszka

czwartek

7:00-8:00

kantorek w-f

Nerc Konrad

poniedziałek

13:15-14:15

kantorek w-f

Nowak Elżbieta

wtorek

10:30-11:30

pokój nauczycielski

Nykiel Dominik

piątek

13:15-14:15

24

Olender Irena

poniedziałek

15:00-16:00

6

Olszowy-Kata Alicja

poniedziałek

9:00-10:00

biblioteka

Pakosz Zofia

wtorek

7:25-8:25

pokój nauczycielski

Pawlica Monika

piątek

7:00-8:00

kantorek w-f

Piwińska-Malec Agnieszka

poniedziałek

8:00-8:30

pokój nauczycielski

środa

8:00-8:30

pokój nauczycielski

Pokrywka Justyna

wtorek

15:00-16:00

24

Popieluch Barbara

wtorek

7:30-8:00

35

piątek

7:30-8:00

35

Prokop Bartłomiej

środa

10:30-11:30

pokój nauczycielski

Rabczak Justyna

czwartek

9:00-10:00

biblioteka

Ruszel Izabela

czwartek

15:50-16:50

kantorek w-f

Sarna Iwona

piątek

12:20-13:20

kantorek w-f

Skalska Agnieszka

wtorek

13:15-14:15

kantorek w-f

Skoczylas Joanna

poniedziałek

14:15-15:15

21

Sondej Aneta

poniedziałek

15:00-16:00

pokój nauczycielski

Spychała Piotr

piątek

7:00-8:00

19

Stache Izabela

poniedziałek

7:50-8:50

pokój nauczycielski

Stafiej Ewa

czwartek

16:00-17:00

gabinet psychologa

Stępień Danuta

wtorek

15:30-16:30

gabinet dyrektora

Stolarska-Ferenc Aldona

środa

9:00-9:30

pokój nauczycielski

środa

14:10-14:40

pokój nauczycielski

Styś Marek

wtorek

7:00-8:00

20

Szczupakowska Małgorzata

wtorek

7:50-8:50

biblioteka

Świder Robert

poniedziałek

14:10-5:10

4

Wieczorek Włodzimierz

wtorek

9:30-10:30

pokój nauczycielski

Wyrostek Barbara

czwartek

14:10-15:10

15

Zaborniak-Poręba Justyna

piątek

8:00-9:00

gabinet psychologa

Zawada Anna

środa

16:40-17:40

50

Ziemba Damian

poniedziałek

13:15-14:15

pokój nauczycielski

Żabińska-Osowy Małgorzata

czwartek

7:50-8:50

2

Żewakowski Marek

poniedziałek (1. i 3 miesiąca)

10:30-11:30

kantorek edb

Żmudziejewska Aneta

czwartek

10:35-11:05

kantorek biologii

czwartek

14:10-14:40

9

Żybura Agnieszka

poniedziałek

12:30-13:00

biblioteka

piątek

12:30-13:00

biblioteka

 

 

Biblioteka
Internat
Działalność SU
Pedagog szkolny
Matura 2023
Łacina w 4 LO
Przydatne linki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij