Szukaj
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019
L.p. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot Rodzaj zajęć Dzień tygodnia  Uczniowie Od godz. Do godz.
1 Andres Sławomir Historia  Kółko historii regionalnej wyjazdy w ustalonych wcześniej terminach zainteresowani uczniowie     
2 Barszczak Jarosław  Wychowanie fizyczne  Zajęcia na basenie "Muszelka", ul. Starzyńskiego 17, Rzeszów środa zainteresowani uczniowie 16.00 16.45
3 Beściak-Kocur Katarzyna  Język angielski  Koło maturalne z j. angielskiego czwartki uczniowie klasy 3g 13.00 13.45
Koło maturalne z j. angielskiego wtorki uczniowie klasy 3b 13.50 14.35
4 Brzozowska-Spychała Marta   Język niemiecki  Zajęcia przygotowujące do matury z j. niemieckiego czwartki zainteresowani uczniowie z klasy 3a i 3c 10.05 10.50
Zajęcia przygotowujące do olimpiady z j. niemieckiego czwartki zainteresowani uczniowie 11.10 11.55
5 Ceglarz Marta Matematyka Fakultet maturalny - poziom podstawowy czwartki klasa 3i 13.55 14.35
Fakultet maturalny - poziom rozszerzony piątki klasa 3i 12.05 12.50
Fakultet przedmaturalny z matematyki- poziom podstawowy czwartki klasa 3g 12.55 13.45
6 Chomań Małgorzata  Fizyka  Koło maturalne z fizyki piątki zainteresowani uczniowie klasy 3d 12.05 12.50
7 Delgado Luis   Język hiszpański  Kółko języka hiszpańskiego dla maturzystów

środy (13.00-13.45)

piątki (12.05-12.50)

zainteresowani uczniowie klas 3a,3b,3c,3f (8 osób)    
8 Drąg Agnieszka Matematyka  Fakultet maturalny z matematyki środy klasa 3b 13.00 13.45
9 Drąg Piotr Matematyka  Koło olimpijskie z matematyki czwartki klasy 1 7.30 8.15
Fakultet maturalny piątki klasa 3j 14.00 15.00

10.

Dziedzic Katarzyna Język polski Chór szkolny według potrzeb zainteresowani uczniowie    
11. Filipek Olga Język łaciński Koło maturalne z j. łacińskiego piątki zainteresowani uczniowie klasy 3g 12.05 12.50
12 Gajdek Dorota   Matematyka  Kółko konkursowe z matematyki środy co 2 tydzień od października 1e 7.30 8.15
Kółko konkursowe z matematyki środy co 2 tydzień od października 2e, 2d 7.30 8.15
Konsultacje maturalne wtorki 3a 13.50 14.35
13 Gębica Renata  Geografia  Koło maturalne z geografii   3g    
14 Grela Ewa  Wychowanie fizyczne  Szkolne Koło Caritas

czwartki 10.50-11.10

1xw miesiącu (środy 13.50-14.35
zainteresowani uczniowie    
15 Guzek Dorota  Chemia           
         
         
16 Hajduk-Stelmachowicz Marzena  Podstawy przedsiębiorczości  Koło Ludzi Przedsiębiorczych poniedziałki zainteresowani uczniowie 10.05 10.50
17 Haligowska Magdalena Język polski Koło maturalne z języka polskiego czwartki 3j 12.05 12.50
18 Jezierska Helena   Język angielski  Zajęcia wyrównawcze dla obcokrajowców        
19 Kątnik Wojciech  WOS Koło przygotowujące do matury rozszerzonej z WOS-u środa zainteresowani uczniowie klasy 3g 13.05 13.50
Koło przygotowujące do matury rozszerzonej z WOS-u poniedziałek zainteresowani uczniowie klasy 2g 7.30 8.20
20 Kędzierska-Zych Monika  Język niemiecki Kółko dla maturzystów język niemiecki

poniedziałki

wtorki

uczniowie z klas 3g  14.35 15.20
Kółko dla maturzystów język niemiecki

wtorki (14.35-15.20)

czwartki (11.10-11.55)

 uczniowie klasy 3h 11.10 11.55
Konsultacje dla maturzystów - poziom rozszerzony według potrzeb zainteresowani uczniowie klasy 3g    
21 Koczela Jolanta  Język polski  Koło maturalne z języka polskiego - poziom rozszerzony 2 lub 3 środa miesiąca klasa 3g i zainteresowani uczniowie 14.35 17.35
Koło maturalne z języka polskiego piątki klasa 3f, 3g 13.00 13.45
22 Kojder Grażyna  Chemia  Koło maturalne wtorki klasa 3h 7.30 8.15
23 Kołcz Elżbieta Biologia  Konsultacje dla uczniów klas 1 i 2 wg potrzeb zainteresowani uczniowie    
Koło maturalne z biologii środy 3j 7.30 8.15
24 Kowal Ewa  Biologia  Koło maturalne z biologii dla klasy 3c środy  klasa 3c 13:50 14:35
Koło maturalne z biologi dla klasy 3i piątki klasa 3i 7.30 08.15
25 Kozimor Katarzyna  Geografia  Koło dla maturzystów z geografii czwartek klasa 3f (około 30 osób) 13.50 14.50
26 Krawczyk Elżbieta  Matematyka  Fakultet maturalny z matematyki dla 3e piątki uczniowie 3e 7.30 8.15
Fakultet maturalny  z matematyki dla 3f piatki uczniowie 3f 12.05 12.50
27 Kruczek Marek  Wychowanie fizyczne  SKS-Siatkówka-trening przygotowujący reprezentację szkoły (dziewczęta i chłopcy) do zawodów międzyszkolnych. piątki zainteresowani uczniowie 14.30 15.15
28 Krupa Paulina  język hiszpański  Kółko maturalne z języka hiszpańskiego poniedziałki 2 uczniów z klasy 3d + zainteresowani uczniowie 12.05 13.45
29 Kulig Agnieszka  Język angielski  Kółko maturalne z j. angielskiego dla klas 3i i 3g

czwartki (13.50-14.35)

piątki (8.20-9.05)

uczniowie z klas 3i i 3g    
Zajęcia indywidualne wg potrzeb zainteresowani uczniowie    
30 Liszak Bartosz  Język angielski  Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego środy uczniowie klasy 2d 7.30 8.15
Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego wtorki zainteresowani uczniowie klas 3 11.10

11:55

31 Magryś Sabina Język polski  Zajęcia fakultatywne przygotowujące do matury 3d wtorki co 2 tygodnie uczniowie 3d 13.50 14.35
Zajęcia fakultatywne przygotowujące do matury 3h czwartki co 2 tygodnie uczniowie 3h 13.50 14.35
Koło recytatorskie według potrzeb zainteresowani uczniowie    
32 Malec Urszula  Język angielski  Konsultacje przedmiotowe z języka angielskiego według potrzeb zainteresowani uczniowie    
33 Mazur-Piasek Maria  Chemia  Koło olimpijskie        
Koło maturalne        
34 Nerc Konrad  Wychowanie fizyczne  SKS-Siatkówka-trening przygotowujący reprezentację szkoły (dziewczęta i chłopcy) do zawodów międzyszkolnych. piątki zainteresowani uczniowie 14.30 15.15
35 Nowak Elżbieta  Język angielski  Kółko maturalne dla 3c poniedziałki uczniowie z klasy 3c 13:00 13:45
36 Olender Irena  Informatyka  Koło maturalne z informatyki   od X 2018 r.    
37 Pakosz Zofia  Język angielski           
38 Posiewała Leszek Język angielski  Koło maturalne z j.angielskiego  poniedziałki uczniowie z klasy 3a 15.00 16.30
39 Prokop Bartłomiej Język hiszpański  Kółko maturalne z języka hiszpańskiego czwartki zainteresowani uczniowie 7.30 8.15
40 Ryba Grażyna   Wiedza o kulturze Koło historii sztuki wtorki zainteresowani uczniowie 13.50 14.35
41  Sarna Iwona Wychowanie fizyczne Zajęcia na basenie "Muszelka", ul. Starzyńskiego 17, Rzeszów środy zainteresowani uczniowie 16.00 16.45
42 Sikora Roman Fizyka  Koło olimpijskie z fizyki 

wtorki (10.05-10.50)

środy (10.05-10.50)

czwartki (11.10-12.50)

zainteresowani uczniowie    
Koło przygotowujące do Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
Koło maturalne wtorki zainteresowani uczniowie 3h 7.30 8.15
43 Skoczylas Joanna  Matematyka  Fakultet maturalny z matematyki wtorki 3d 13:50 14:35
Kółko matematyczne (konkursowe) wtorek zainteresowani uczniowie klasy 2a i 2h    
44 Sobczak Marcin  Wychowanie fizyczne  Szkolna Liga Piłki Nożnej   120 osób- zainteresowani uczniowie tworzący drużyny z różnych klas    
wyjazdy rowerowe do ustalenia (jesień, wiosna) zainteresowani uczniowie    
wyjazdy narciarskie do ustalenia (zima) zainteresowani uczniowie    
45 Sondej Aneta  Język francuski  Koło maturalne z j. francuskiego poniedziałki zainteresowani uczniowie 15.30 16.15
46 Spychała Piotr  Język polski  Koło filozoficzne 1x w tygodniu zainteresowani uczniowie    
Szkolny teatr 1x w tygodniu zainteresowani uczniowie    
47 Stępień Danuta Fizyka Koło maturalne z fizyki czwartki klasa 3a 13.00 14.35
48 Stafiej Ewa Pedagog szkolny Kółko psychologiczne przygotowujące do udziału w Turnieju Wiedzy Psychologicznej Poniedziałki lub środy - dokładny termin po uzgodnieniu z zainteresowanymi uczestnikami, w okresie październik - kwiecień uczniowie zainteresowani zwykle jest to 10 - 15 osób    
49 Szczupakowska Małgorzata  Historia  Koło olimpijskie z historii środy zainteresowani uczniowie klas 1g, 2g, 3g 7.30 8.15
Fakultet dla maturzystów z historii piątki zainteresowani uczniowie 3g 13.00 13.45
50 Świder Robert  Informatyka  Koło informatyczne   zainteresowani uczniowie klasy 3d i 3e    
51 Wieczorek Włodzimierz  Religia Szkolne Koło Caritas

czwartki 10.50-11.10

1xw miesiącu (środy 13.50-14.35)

zainteresowani uczniowie    
52 Winiarski Marek  Religia  Szkolne Koło Caritas

czwartki 10.50-11.10

1xw miesiącu (środy 13.50-14.35
zainteresowani uczniowie    
53 Witek Małgorzata  Wychowanie fizyczne  SKS czwartki zainteresowani uczniowie 14:40 16:15
54 Wyrostek Barbara  Fizyka  Koło maturalne z fizyki dla klasy 3e  czwartki zainteresowani uczniowie 3e 14:35 15:20
Koło fizyczne środy zainteresowani uczniowie klas 2a i 2e 07.30 08.15
55 Zawada Anna  Język niemiecki  Koło olimpijskie z j. niemieckiego wtorki zainteresowani uczniowie 12.05 12.50
Koło maturalne z j. niemieckiego piątki zainteresowani uczniowie klasy 3a i 3i 10.05 10.50
56 Żewakowski Marek  EDB          
57 Żmudziejewska Aneta  biologia  Zajęcia dodatkowe z biologii czwartki co 2 tydzień klasa 2j 7.30 8.15
Biblioteka
UKS Czwórka
Działalność SU
Pedagog szkolny
Matura 2019
Łacina w 4 LO
Przydatne linki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies