Szukaj
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018
L.p. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot Rodzaj zajęć Dzień tygodnia  Uczniowie Od godz. Do godz.
1 Adamus-Kawka Bernadeta  Język francuski  Koło języka francuskiego (olimpiada) wtorek   09:10 09:55
Koło języka francuskiego dla uczniów zdolnych czwartek      
2 Andres Sławomir  Historia  Kółko historii regionalnej raz w miesiącu zainteresowani uczniowie     
3 Barszczak Jarosław  Wychowanie fizyczne  Piłka ręczna dziewcząt czwartki zainteresowani uczniowie 14.30 10.00
Zajęcia na basenie "Muszelka"  środa zainteresowani uczniowie 15.15 16.45
4 Beściak-Kocur Katarzyna  Język angielski  Kółko maturalne dla klasy 3a piątek grupa 3a 13.00 13.45
Kółko maturalne dla klasy 3a piątek klasa 3b 13.50 14.35
Kółko z języka angielskiego dla klasy 1c środa klasa 1c 8:20 09:05
5 Brzozowska-Spychała Marta   Język niemiecki  Kółko języka niemieckiego – olimpiada        
Kółko języka niemieckiego – matura        
6 Chomań Małgorzata  Fizyka  Koło maturalne z fizyki  dla klasy 3h piątek klasa 3h 8.20 9.05
Koło maturalne z fizyki  dla klasy 3c czwartek klasa 3c 13.00 13.45
7 Delgado Luis   Język hiszpański  Kółko języka hiszpańskiego dla maturzystów poniedziałek    15.30  
Kółko języka hiszpańskiego  wtorek   15.30  
8 Drąg Agnieszka Matematyka  Fakultet maturalny z matematyki poziom podstawowy   uczniowie klasy 3e,3f    
Fakultet maturalny z matematyki poziom rozszerzony   uczniowie klasy 3e,3f    
9 Drąg Piotr Matematyka  Kółko olimpijskie poniedziałek   13.50 14.35
Fakultet maturalny 3d matematyka wtorek klasa 3d    
Fakultet maturalny 3d matematyka środa klasa 3d    
10 Gajdek Dorota   Matematyka  Kółko matematyczne dla klas pierwszych (konkursowe) według potrzeb zainteresowani uczniowie    
Fakultet maturalny 3j matematyka piątek      
Kółko matematyczne dla klasy 2a wtorek      
11 Gębica Renata  Geografia  Kółko maturalne piątek uczniowie klasy 3f 07:30 08:20
12 Glińska Anna  Wychowanie fizyczne  Zajęcia fitness czwartek zainteresowani uczniowie    
13 Grela Ewa  Wychowanie fizyczne  Szkolne Koło Caritas wtorek zainteresowani uczniowie 10:50 11:10
OK. RUCH zajęcia sportowo-rekreacyjne (nordic walking, fitness) wtorek zainteresowani uczniowie 14:40 15:40
15 Golas Krzysztof Religia  Szkolne Koło Caritas wtorek zainteresowani uczniowie 10.50 11.10
16 Guzek Dorota  Chemia  Fakultet maturalny klasa 3c środa uczniowie klasy 3c 7.30 8.15
Koło chemiczne dla klas drugich czwartek uczniowie klas :2j , 2i 7.30 8.15
Koło chemiczne dla klas trzecich piątek uczniowie klas 3b,3c 13.45 14.30
17 Hajduk-Stelmachowicz Marzena  Podstawy przedsiębiorczości  Koło Ludzi Przedsiębiorczych poniedziałek zainteresowani uczniowie 12:05 12:50
Szkolny Klub Doradztwa Zawodowego poniedziałek uczniowie klas trzecich 12.05 12.50
18 Jezierska Helena   Język angielski  koło maturalne 3h język angielski piątek zainteresowani uczniowie 13:50 14:35
19 Magryś Sabina   Język polski  koło polonistyczne maturzystów 3i czwartek co 2 tyg. klasa 3i 13:50 14:35
koło polonistyczne maturzystów 3d środa co 2 tyg. klasa 3d 13:50 14:35
Koło recytatorskie (w związku z konkursami) według potrzeb zainteresowani uczniowie    
20 Kątnik Wojciech  WOS, PP Kółko przygotowujące do matury rozszerzonej z WOS-u czwartek zainteresowani uczniowie    
21 Kędzierska-Zych Monika  Język niemiecki  Kółko dla maturzystów język niemiecki poniedziałek, wtorek uczniowie z klas 3g i 3i    
Indywidualny program naucznia z j.niemieckiego      
22 Koczela Jolanta  Język polski  Zajęcia dodatkowe dla maturzystów - kl. 3f piątek klasa 3f 07:30 08:15
23 Kojder Grażyna  Chemia  Koło maturalne 3h chemia   klasa 3h    
24 Kołcz Elżbieta Biologia  Fakultety dla maturzystów 3b biologia środa co 2 tyg. klasa 3b 07:30 08:15
25 Kowal Ewa  Biologia  Koło maturalne z biologii  3i  piątek klasa 3i 07:30 08:15
26 Kozimor Katarzyna  Geografia  Koło olimpijskie czwartek zainteresowani uczniowie 09:10 09:55
27 Krawczyk Elżbieta  Matematyka  Fakultet maturalny klasa 3h poniedziałek uczniowie 3h    
Konsultacje dla uczniów klas drugich czwartek uczniowie klas 2e,2f 8.20 9.00
Fakultet maturalny klasa 3i czwartek uczniowie 3i    
28 Kruczek Marek  Wychowanie fizyczne  Siatkówka-trening przygotowujący reprezentację szkoły (dziewczęta i chłopcy) do zawodów międzyszkolnych. soboty uczniowie IV LO    
29 Krupa Paulina  język hiszpański  Kółko maturalne 3a język hiszpański środa zainteresowani uczniowie 13:00 13:45
30 Kulig Agnieszka  Język angielski  Kółko maturalne 3d/3f środa uczniowie z klas 3d i 3f 13:50 14:35
Kółko olimpijskie czwartek   14:35 15:00
Kółko wyrównawcze piątek z klas 1f, 1j, 2g i 2i 13:50 14:35
32 Liszak Bartosz  Język angielski  Kółko maturalne 3j język angielski czwartek uczniowie klasy 3j    
Kółko z języka angielskiego czwartek uczniowie z klas 2d i 2h 13:50 14:35
33 Malec Urszula  Język angielski  Konsultacje z języka angielskiego według potrzeb z klas 1b,1g,1i,2i,3c,3g    
34 Malik Kamil Matematyka  Fakultet maturalny z matematyki dla kl. 3b poniedziałek uczniowie 3b 13:00 13:45
Fakultet maturalny z matematyki dla kl. 3c piątek uczniowie 3c 13:00 13:45
Fakultet maturalny z matematyki dla kl. 3g czwartek uczniowie 3g 13:50 14:45
35 Mazur-Piasek Maria  Chemia  Kółko dla maturzystów 3i i 3j chemia czwartek uczniowie z klas 3i i 3j 8.15 9.05
Kółko olimpijskie z chemii według potrzeb zainteresowani uczniowie    
37 Nerc Konrad  Wychowanie fizyczne           
38 Nowak Tomasz  Religia           
39 Nowak Elżbieta  Język angielski  Kółko maturalne dla 3i poniedziałek uczniowie z klasy 3i 13:50 14:35
40 Nykiel Dominik  Język polski  Koło maturalne 3c język polski poniedziałek klasa 3c 13:00 13:45
41 Olender Irena  Informatyka           
43 Pakosz Zofia  Język angielski  kółko maturalne 3h język angielski piątek co 2 tyg. uczniowie z klasy 3h 13:50 14:35
44 Posiewała Leszek Język angielski  Koło olimpijskie z j.angielskiego  wtorek uczniowie z klasy 2a    
45 Prokop Bartłomiej Język hiszpański  Kółko z języka hiszpańskiego czwartek uczniowie klas pierwszych    
46 Sarna Iwona Wychowanie fizyczne  zajęcia na basenie - Pływalnia Muszelka środa zainteresowani uczniowie 16:00 16:45
47 Ryba Grażyna  Wiedza o kulturze           
48 Sikora Roman Fizyka  Koło olimpijskie z fizyki  środa, czwartek,      
49 Skoczylas Joanna  Matematyka  Kółko matematyczne dla klasy 1a czwartek zainteresowani uczniowie 13:50 14:35
Kółko matematyczne dla klasy 1h wtorek zainteresowani uczniowie    
Konsultacje -  klasa 2d wtorek zainteresowani uczniowie    
Konsultacje -  klasa 3a środa zainteresowani uczniowie    
50 Sobczak Marcin  Wychowanie fizyczne  Szkolna Liga Piłki Nożnej (w ramach szkolnego programu profilaktyki przeciwalkoholowej) wtorek zainteresowani uczniowie 14:35 15:25
wyjazdy rowerowe do ustalenia zainteresowani uczniowie    
wyjazdy narciarskie do ustalenia zainteresowani uczniowie    
51 Sondej Aneta  Język francuski  Kółko maturalne z języka francuskiego wtorek uczniowie z klas 3b, 3h i 3j 13:00 13:45
52 Spychała Piotr  Język polski  Koło filozoficzne        
Szkolny teatr        
53 Styś Marek  Język polski  Koło maturalne dla uczniów zdających maturę na poziomie rozszerzonym  ostatnia środa zainteresowani uczniowie 15:30 18:30
54 Szczupakowska Małgorzata  Historia  Koło olimpijskie z historii piątek zainteresowani uczniowie    
55 Świdrak Magdalena Język polski  koło maturalne z języka polskiego 3b wtorek uczniowie klasy 3b    
koło maturalne z języka polskiego 3h wtorek uczniowie klasy 3h    
56 Świder Robert  Informatyka           
57 Winiarski Marek  Religia  Szkolne Koło Caritas wtorek zainteresowani uczniowie 10:50 11:10
58 Witek Małgorzata  Wychowanie fizyczne  Piłka ręczna, siłownia poniedziałek zainteresowani uczniowie 13:50 15:25
Koszykówka, siłownia wtorek zainteresowani uczniowie 15:30 17:05
59 Wyrostek Barbara  Fizyka  Koło maturalne  z fizyki dla klasy 3e  poniedziałek zainteresowani uczniowie 07:30 08:15
Koło maturalne z fizyki  dla klasy 3d  poniedziałek      
60 Zawada Anna  Język niemiecki  Koło języka niemieckiego – olimpijczycy piątek zainteresowani uczniowie 09:10 09:55
Kółko dla maturzystów – język niemiecki  piątek zainteresowani uczniowie 09:10 09:55
61 Żabińska-Osowy Małgorzata  Historia, WOS Koło Miłośników Opery Lwowskiej   zainteresowani uczniowie    
62 Żewakowski Marek  EDB Koło strzeleckie   zainteresowani uczniowie    
63 Żmudziejewska Aneta  biologia  kółko dla maturzystów 3c biologia poniedziałek klasa 3c 14:40 15:25
kółko dla maturzystów 3j biologia poniedziałek klasa 3j 13:00 13:45
64 Żybura Agnieszka  język angielski  kółko dla maturzystów język angielski 3e/3f/3g środa, czwartek, piątek uczniowie z klas 3e, 3f i 3g 13:50 14:35
teatr anglojęzyczny piątek zainteresowani uczniowie 13:50 14:35
Biblioteka
UKS Czwórka
Działalność SU
Pedagog szkolny
Matura 2018
Łacina w 4 LO
Przydatne linki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies