Start‎ > ‎

45lat

Dziękujemy sponsorom

Jubileusz 45-lecia IV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie nie mógłby się odbyć bez wsparcia następujących sponsorów:

ASSECO POLAND wraz z absolwentami naszej szkoły: panem Adamem Góralem, panem Markiem Pankiem oraz panem Zbigniewem Pomiankiem.

Zarząd BOZ S.A. wraz z absolwentami naszej szkoły: panem Jerzym Ostrowskim, panem Januszem Zgórskim oraz Aleksandrem Bijosiem.

OPTEAM S.A. wraz z absolwentem naszej szkoły panem Januszem Boberem.

SOFT SYSTEM S.A. wraz z absolwentką naszej szkoły panią Jolantą Waligórą

ALBADENT wraz z absolwentem naszej szkoły panem Pawłem Strzępkiem

Centrum Medyczne MEDYK wraz z panem Stanisławem Mazurem – rodzicem czwórki absolwentów IV LO.

Firma POLIMARKY wraz z panem Markiem Kycem – rodzicem dwójki absolwentów IV LO.

Klinika ASKLEPIOS wraz z panem Krzysztofem Piaseckim – rodzicem dwójki absolwentów IV LO.

Panu Dyrektorowi PKO BP I Oddziału w Rzeszowie Aleksandrowi Waśko.

Pani Iwonie Myszce z restauracji „MARATON” za catering w szkole.


Jubileusz 45-lecia IV LO

24 października 2016 roku

Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne, Komitet Organizacyjny,
Rada Rodziców i Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie mają zaszczyt zaprosić
na Jubileusz 45-lecia szkoły, który odbędzie się w dniu 24 października 2016 roku


PROGRAM OBCHODÓW JUBILEUSZOWYCH
45-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
24 października 2016 roku (poniedziałek)


Godz. 10:00  uroczysta Msza św. pod przewodnictwem J.E. Księdza Biskupa Edwarda Białogłowskiego w kościele pw. św. Jacka w Rzeszowie
Od godz. 11:15 zwiedzanie szkoły przez gości i absolwentów, spotkania nauczycieli, emerytowanych pracowników szkoły z absolwentami w klasach i hali sportowej
Godz. 14:00 Koncert Jubileuszowy w Filharmonii Podkarpackiej
Godz. 20:00 Bal Absolwenta – Hotel Rzeszów
Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów do udziału w uroczystościach.

Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszu zamierza przygotować dla Państwa książkę jubileuszową, zapewnić możliwość zwiedzania szkoły oraz spotkania się Absolwentów w salach lekcyjnych, jak również wspólną zabawę przy muzyce. Specjalnie na tę okazję został przygotowany niezwykły Koncert Jubileuszowy w Filharmonii Podkarpackiej. Wezmą w nim udział Absolwenci IV LO – prawdziwe osobowości i sławy, obdarzone nietuzinkowym talentem muzycznym.
Osoby, które zechciałyby wesprzeć finansowo organizację obchodów rocznicowych, prosimy o wpłaty na konto: Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszu przy IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie Getin Noble Bank S.A.  nr konta: 63 1560 1195 7713 2756 2005 0001 z dopiskiem: 45-lecie szkoły. Każdą pomoc przyjmiemy z wielką wdzięcznością. W zamian oferujemy Państwu możliwość zareklamowania się poprzez umieszczenie swojego banera reklamowego na hali sportowej. Logo Państwa Firmy oraz imiona i nazwiska osób wspierających będą widniały również na stronie internetowej Szkoły oraz w książce okolicznościowej wydanej na tę okazję.
Osoby, które będą chciały wziąć udział w obchodach rocznicowych, proszone są o dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł na powyższe konto, z podaniem w tytule wpłaty imienia i nazwiska, adresu wpłacającego z dopiskiem: wpisowe.

Ze względów organizacyjnych prosimy o indywidualne składanie zgłoszeń uczestnictwa w obchodach Jubileuszu najpóźniej do 15 października  2016 roku.
Będą one przyjmowane:   
•    drogą elektroniczną e-mail: 4liceum@rz.onet.pl;  malgosiawitek@op.pl
•    telefonicznie: 177482900;  606926572
•    przez stronę na portalu społecznościowym Facebook.

SPONSORZY JUBILEUSZUW zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko (nazwisko panieńskie), wychowawcę oraz rok ukończenia szkoły.
Rejestracja uczestnika nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty wpisowego w wysokości 50 zł na podane konto. Kwota wpisowego obejmuje: upominki okolicznościowe oraz poczęstunek. Osoby, które deklarują udział w Balu Absolwenta dodatkowo wpłacają kwotę 140 zł. Wszystkich absolwentów prosimy o poinformowanie koleżanek i kolegów o Jubileuszu.

Wszystkim Darczyńcom i Sponsorom z góry dziękujemy za okazaną pomoc!

Drodzy Absolwenci! Liczymy na Wasza obecność. Dokładamy wszelkich starań, abyście mogli zachwycić się talentami zaproszonych Artystów, przeżyć wyjątkowe chwile podczas Koncertu Absolwentów IV LO, a przede wszystkim poczuć, że znów bliski Wam jest duch „Kopernika”, czyli Waszej starej, dobrej Szkoły, która zawsze pielęgnowała tradycję i której nieobcy był artystowski klimat.


Sponsorzy:

Firma Handlowa BOZ S.A. jest jedną z największych w Rejonie Polski Południowo Wschodniej firm, specjalizujących się w handlu armaturą i ceramiką łazienkową, materiałami budowlanymi oraz artykułami wykończeniowymi. Firma BOZ już od 25 lat łączy wiedzę i doświadczenie pracowników z wieloletnimi doskonałymi relacjami z najlepszymi dostawcami na całym świecie. Dzięki tym atutom F.H. BOZ S.A. posiada w swojej szerokiej ofercie najnowsze kolekcje, a także limitowane edycje płytek i wyposażenia łazienek, czy też stolarki budowlanej. 
BOZ to:

 • ogromny wybór wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych,
 • piękna  i oryginalna ekspozycja płytek ceramicznych o powierzchni 1300 m2,
 • nowoczesna ekspozycja wyposażenia łazienek na powierzchni 800 m2 ,
 • bogata ekspozycja drzwi, okien i bram garażowych na powierzchni ponad 400 m2,
 • ścisła współpraca z najlepszymi projektantami wnętrz,
 • darmowy projekt łazienki opracowany przez znanych rzeszowskich projektantów,
 • doświadczeni sprzedawcy służący fachową radą,
 • elastyczna polityka cenowa
 • duże zaplecze magazynowe,
 • bezpłatny transport na terenie Rzeszowa.
 • duży i wygodny parking bezpośrednio przed sklepami.

Firma Handlowa BOZ, to także Salon Mebli i Oświetlenia BOZ Design, który mieści się na pierwszym piętrze w budynku ekspozycji płytek, tuż obok salonu mebli Kler. Znaleźć tam można ekskluzywne meble salonowe, wypoczynkowe, sypialniane, nowoczesne krzesła, eleganckie i unikalne oświetlenie oraz nietuzinkowe dodatki.

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 20 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie, dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów.
 
Stoimy dziś na czele międzynarodowej grupy kapitałowej Asseco. Jesteśmy największym dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto w rankingu Truffle 100, zajęliśmy w 2014 roku szóste miejsce wśród największych producentów oprogramowania w Europie. Jesteśmy obecni w ponad 54 krajach na całym świecie i zatrudniamy przeszło 20.900 osób.