Informacje‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Europejska Gra Miejska

opublikowane: 19 kwi 2014, 12:16 przez IV LO w Rzeszowie   [ zaktualizowane 19 kwi 2014, 12:33 ]
1 maja
odbędą się uroczyste obchody X rocznicy członkostwa Polski w Unii Europejskiej. W tym dniu na Rynku w Rzeszowie przygotowane zostaną specjalne wydarzenia skierowane do wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego. 

Jednym z nich będzie EUROPEJSKA GRA MIEJSKA

Gra rozgrywać się będzie na Rynku w Rzeszowie i w jego okolicach, w miejscach, które zmieniły się dzięki Funduszom Unijnym. Od punktu startowego umiejscowionego w Urzędzie Marszałkowskim do mety na uczestników przedsięwzięcia czekać będzie 10 punktów kontrolnych. Przy każdym z nich uczestnicy będą mieli do rozwiązania zadania sprawdzające ich wiedzę o UE i dotacjach europejskich. Uczestnicy Gry będą mogli korzystać ze wszystkich dostępnych źródeł wiedzy! 


W imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa zachęcamy do stworzenia drużyn klasowych, reprezentujących Państwa szkołę. Zespół powinien liczyć od 3 do 5 osób.

Nagrodami są m.in. bony o wartości 200, 150 i 100 zł dla wszystkich członków trzech pierwszych Zespołów. Dodatkowo każdy uczestnik zabawy otrzyma pakiet materiałów i upominków przygotowany przez organizatorów. Drużyny szkolne uzyskają także certyfikat Uczestnictwa.


Organizatorami EUROPEJSKIEJ GRY MIEJSKIEJ są:
1. Władze Miasta Rzeszowa
2. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
3. Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie przy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Gry znajduje się pod adresem www.rodm-rzeszow.pl


Na zgłoszenia organizatorzy czekają 27 kwietnia br.
Comments