Informacje‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

II Frankofoński Maraton Fotograficzny

opublikowane: 17 maj 2013, 04:49 przez paulina.r@kopernik.rzeszow.pl
Jeśli jesteście zafascynowani fotografią wystawcie swoją kreatywność na próbę, uczestnicząc w drugiej polskiej edycji konkursu Maraton Fotograficzny organizowany przez Instytut Francuski!

1 czerwca 2013 zaopatrzcie się w aparat fotograficzny i wyruszcie ze swoimi znajomymi na ulice waszych miast, dwudziestu polskich miast, uczestniczących w tym przedsięwzięciu.

W dniu konkursu każda drużyna dostanie określone zadanie – wykonać cztery fotografie dotyczące czterech różnych tematów (jedno zdjęcie na każdy temat). Tematy zdjęć zostaną podane w języku francuskim i ogłoszone w „kwaterze głównej” konkursu : dwa pierwsze o godz. 10.00, a dwa ostatnie o godz. 14.00. Po zakończeniu konkursu wszystkie zdjęcia zostaną udostępnione na stronie internetowej.

Na zwycięzców czekają niepowtarzalne nagrody i szansa na uczestniczenie w objazdowej wystawie. Konkurs jest skierowany do Polaków oraz obcokrajowców (w drużynie może być nie więcej niż jedna osoba mówiąca po francusku) w wieku powyżej 14 lat, entuzjastów języka francuskiego i kultury Francji oraz pasjonatów fotografii.

Nie czekajcie więc dłużej i zapisujcie się  z waszymi znajomymi najpóźniej do 26 maja 2013!

Comments