Informacje‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Konkursy i olimpiady

opublikowane: 27 gru 2012, 14:28 przez Olga Filipek   [ zaktualizowane 2 sty 2013, 11:59 ]
Oto dotychczasowe osiągnięcia uczniów IV LO w konkursach, olimpiadach i rozgrywkach sportowych. Gratulujemy przejścia do drugich etapów i życzymy dalszych sukcesów!

KONKURSY
  • Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa na poziomie klasy I: Filip Sondej (1a) - wyróżnienie
  • Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa na poziomie klasy II: Adrian Bednarz (2d) - I miejsce
  • Podkarpacki Konkurs Chemiczny: Klaudia Ceglarz (3b), Kamil Filip (3b), Anna Grzywa (3b), Karolina Jedziniak (3b), Katarzyna Piasek (3b)
  • Wojewódzki Konkurs Kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej – Aleksandra Pękala (2g)
OLIMPIADY
  • Olimpiada Biologiczna: Danuta Dąbrowska (2b), Bartłomiej Drogoń (2b), Aneta Myszka (2c), Barbara Świętoń (3c)
  • Olimpiada Chemiczna: Dawid Czeluśniak (2e)
  • Olimpiada Fizyczna: Izabela Pałka (3d), Mikołaj Błaż (3j), Daniel Gut (2h), Dominik Kulon (2d)
  • Olimpiada Geograficzna: Aleksandra Borowiec (3e)
  • Olimpiada Informatyczna: Piotr Mackiewicz (2a)
  • Olimpiada Języka Angielskiego: Karolina Raus (3j), Krystian Giec (2d)
  • Olimpiada Języka Hiszpańskiego: Emilia Kudasik (2j), Aleksandra Winiarz (3c)
  • Olimpiada Języka Łacińskiego: Klaudia Dziwoń (2c), Joanna Czach (3i)
  • Olimpiada Języka Niemieckiego: Melanie Gajecka (3i)
  • Ogólnopolska Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH (w dziedzinie fizyki): Daniel Gut (2h), Dominik Kulon (2d), Marek Kuźniar (2j), Izabela Pałka (3d)
  • Ogólnopolska Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH (w dziedzinie matematyki): Amadeusz Ataman (3a), Adrian  Bednarz (2d), Gabriela Kremza (3j), Marek Kuźniar (2j), Bartłomiej Mielnicki (3j), Marcin Mikulski (3j),  Monika Piechocińska (3b), Karolina Szabarkiewicz (3a), Paweł Witek (3j)
LICEALIADA (Międzyszkolne rozgrywki sportowe)
  • koszykówka (chłopcy) - 2 miejsce w Rzeszowie
  • koszykówka (dziewczęta) - 4 miejsce w Rzeszowie
  • siatkówka (dziewczęta) - 2 miejsce w Rzeszowie
  • piłka ręczna (chłopcy) - 2 miejsce w Rzeszowie
LIGA LEKKOATLETYCZNA
  • 100 m - Klaudia Kaplita (2a) - I miejsce
  • 400 m - Joanna Żmudziejewska (1b) - I miejsce
  • 400 m - Amadeusz Ataman (3a) - I miejsce
  • 1500 m - Marcin Matycz (2h) - I miejsce
  • sztafeta 4x100 - Robert Rudnicki (3d), Patryk Kościółek (2b), Aleksander Stybak (3i), Amadeusz Ataman (3a) - II miejsce
  • skok w dal - Greta Kogut (1e) - V miejsce, Patryk Kościółek (2b) - IV miejsce