Informacje‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Królowie lata

opublikowane: 9 gru 2013, 01:21 przez Olga Filipek   [ zaktualizowane 9 gru 2013, 01:26 ]
https://sites.google.com/a/kopernik.rzeszow.pl/liceum/info/aktualnosci/krolowielata/Kr%C3%B3lowie-lata-plakat.jpg?attredirects=0
Kolejne spotkanie w ramach Kina Młodego Konesera w kinie "Helios" odbędzie się w najbliższy piątek (tj. 13 grudnia) o godz. 12:30. Wyjście osób uczestniczących w tym Projekcie odbędzie się po 4 lekcji (tj. po 11:55).

Tym razem obejrzymy film "KRÓLOWIE LATA" (2013r.), który opowiada o trzech chłopcach: Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka. Zobacz plakat.

Projekcja, jak zwykle, będzie poprzedzona prelekcją p. Adama Głaczyńskiego z Polskiego Radia Rzeszów, który poprowadzi również pofilmową dyskusję. I jak zwykle dla najbardziej aktywnych uczestników dyskusji kino "Helios" przewidziało nagrody w postaci książek, filmów DVD i zaproszeń do kina „Helios” na dowolny film.

Jeśli jest jeszcze ktoś zainteresowany uczestniczeniem w Projekcie Szkolnej Edukacji Filmowej "Kino Młodego Konesera", to proszony jest o zgłoszenie się przed piątkiem do prof. Dominika Nykla.

W tym tygodniu uczestnicy otrzymają karnety, które będą obowiązywały na czas trwania Projektu, czyli jeszcze na cztery sense - włącznie z najbliższym.
ą
Olga Filipek,
9 gru 2013, 01:26
Comments