Informacje‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

XIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny

opublikowane: 2 mar 2013, 04:49 przez Olga Filipek   [ zaktualizowane 5 mar 2013, 07:04 ]

Lista uczniów zakwalifikowanych do zawodów rejonowych 

Konkursy dla uczniów z powiatów: sędziszowsko-ropczyckiego, kolbuszowskiego, dębickiego, rzeszowskiego (IV LO) odbędą się o godz. 10.00 dnia 16 marca 2013 r w IV Liceum Ogólnokształcącym  przy ul. J Dąbrowskiego 82 w Rzeszowie.

Poziom I

Lp Imię i nazwisko ucznia Szkoła Imię i nazwisko nauczyciela Uwagi
1 Mateusz Rybka II LO Rzeszów Joanna Kowalczyk  
2 Julia Stecko II LO Rzeszów Ewa Mularz-Kidała  
3 Agnieszka Kisiel II LO Rzeszów Joanna Kowalczyk  
4 Dawid Tomasiewicz I LO Dębica Lucyna Bączek  
5 Tomasz  Szczepkowicz I LO Dębica Lucyna Bączek  
6 Natalia Ruda I LO Dębica Jolanta Pietrzyk  
7 Mateusz Kobak Gim. Siostr Prezentek Rzeszów Mariusz Kraus/ T Sergiew  
8 Radomir Baran LO . Sióstr Prezentek Rzeszów Mariusz Kraus  
9 Gabriela Gronowicz LO . Sióstr Prezentek Rzeszów Mariusz Kraus  
10 Wojciech Knott LO . Sióstr Prezentek Rzeszów Mariusz Kraus  
11 Zofia Drabek LO . Sióstr Prezentek Rzeszów Mariusz Kraus  
12 Maria Wdowik LO . Sióstr Prezentek Rzeszów Mariusz Kraus  
13 Julia Józefczyk III LO Rzeszów Edyta Łeś  
14 Natalia Iwińska III LO Rzeszów Henryka Szoblik  
15 Karol Smolak ZS Nr5 Ropczyce Agnieszka Skiba  
16 Maksymilian Marć LO Ropczyce Agnieszka Smolak  
17 Katarzyna Sieroń LO Ropczyce Agnieszka Smolak  
18 Kinga Ćwiczak LO Ropczyce Agnieszka Smolak  
19 Paweł Kulig LO Ropczyce Agnieszka Smolak  
20 Patryk Mazgaj Gimn. Stobierna Helena Mazgaj  
21 Filip Sondej IV LO Rzeszów Wiesław Gajdek  
22 Magdalena Mazurkiewicz IV LO Rzeszów Wiesław Gajdek  
23 Dariusz Krajewski IV LO Rzeszów Dorota Gajdek  
24 Dominika Siwik IV LO Rzeszów Dorota Gajdek  
25 Rafał Wilczek IV LO Rzeszów Dorota Gajdek  
26 Magdalena Ceglarz IV LO Rzeszów Dorota Gajdek  
27 Maciej Gumieniak IV LO Rzeszów Dorota Gajdek  
28 Witold Drożdżowski MG nr3 Dębica Danuta Czarnecka  
29 Katarzyna Grabiec LO Kolbuszowa Jadwiga Michalczyk  

Lista uczniów zakwalifikowanych do zawodów rejonowych 

Konkursy  dla uczniów z powiatów: sędziszowsko-ropczyckiego, kolbuszowskiego, dębickiego, rzeszowskiego (IV LO) odbędą się o godz. 10. 00 dnia 16 marca 2013 r w IV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. J Dąbrowskiego 82 w Rzeszowie.

Poziom II

Lp Imię i nazwisko ucznia szkoła Imię i nazwisko nauczyciela Uwagi
1 Adrian Bednarz IV LO Rzeszów Elżbieta Krawczyk  
2 Dominik Kulon IV LO Rzeszów Elżbieta Krawczyk  
3 Piotr Oronowicz IV LO Rzeszów Elżbieta Krawczyk  
4 Przemysław Ryś IV LO Rzeszów Dorota Gajdek  
5 Piotr Grabiec IV LO Rzeszów Dorota Gajdek  
6 Marek Kużniar IV LO Rzeszów Malgorzata Dul  
7 Daniel Gut IV LO Rzeszów Joanna Skoczylas  
8 Patrycja Śmigiel IV LO Rzeszów Joanna Skoczylas  
9 Mateusz Chorzępa I LO Rzeszów Wiesław Bać  
10 Mateusz Kozek I LO Rzeszów Wiesław Bać  
11 Kamil Jaźwa I LO Rzeszów Wiesław Bać  
12 Amelia Zięba I LO Rzeszów Wiesław Bać  
13 Weronika Tomaka I LO Rzeszów Małgorzata Kawałek  
14 Sebastian Haracz LO Sióstr  Prezentek Mariusz Kraus  
15 Łukasz Lampart LO Sióstr  Prezentek Mariusz Kraus  
16 Maria Matuszek LO Sióstr  Prezentek Mariusz Kraus  
17 Konrad Bańka LO Sióstr  Prezentek Mariusz Kraus  
18 Michał Dzióbek LO Sióstr  Prezentek Mariusz Kraus  
19 Tomasz Gawlik LO Sióstr  Prezentek Mariusz Kraus  
20 Karol Gongola LO Sióstr  Prezentek Mariusz Kraus  
21 Konrad Najder I LO Dębica Lucyna Bączek  
22 Kacper Szeliga I LO Dębica Lucyna Bączek  
23 Aleksandra Fijałek I LO Dębica Lucyna Bączek  
24 Maciej Gardziel I LO Dębica Lucyna Bączek  
25 Lidia Molek I LO Dębica Dorota Wnęk  
26 Grzegorz Paśko I LO Dębica Dorota Wnęk  
27 Piotr Pisarczyk I LO Dębica Ryszard Kulig  
28 Anna Fulara I LO Dębica Jolanta Pietrzyk  
29 Paweł Jamróz II LO Dębica Lucyna Prażak  
30 Tomasz Latała II LO Dębica Lucyna Prażak  
31 Agnieszka Cząba II LO Dębica Lucyna Prażak  
32 Przemysław Szymaszek II LO Dębica Lucyna Prażak  
33 Katarzyna Szydziak LO Sędziszów Młp Lucyna Doroba  
34 Anna Kazior LO Sędziszów Młp Lucyna Doroba  
35 Rafał Drozd LO Sędziszów Młp Lucyna Doroba  
36 Mateusz Buż II LO Rzeszów Ewa Mularz -Kidała  
37 Justyna Zając II LO Rzeszów Renata Samolej  
38 Nikodem Galant VI LO Rzeszów Robert Pirga  
39 Kamil Łopuszański VI LO Rzeszów Agata Jaworska  
40 Anna Kogut III LO Rzeszów A Pilat -Wątroba  
41 Henryk Książek LO Ropczyce Agnieszka Smolak  
42 Dominik Bajlon LO Ropczyce Agnieszka Smolak  
43 Agnieszka Kozub LO Ropczyce Agnieszka Smolak  
44 Grzegorz Żak LO Ropczyce Agnieszka Smolak  
45 Iwona Zagórska LO Ropczyce Agnieszka Smolak  
46 Ewa Maziarka LO Pilzno Małgorzata Kawalec  
47 Konrad Mazur III LO Dębica Bożena Morawczyńska  
48 Paweł Grabiec LO Kolbuszowa Jadwiga Michalczyk  
49 Bartłomiej Fryc LO Kolbuszowa Jadwiga Michalczyk  

Comments