Informacje‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Zapisy do Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej

opublikowane: 4 wrz 2013, 10:38 przez Maciej Piotrowski   [ zaktualizowane 4 wrz 2013, 10:43 ]
Od 2 września rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej - 12. już edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej (SIGG) i kursu e-learningowego poświęconego finansom i giełdzie. W projekcie mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy prześlą formularz zgłoszeniowy.

W Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej biorą udział 3-4 osobowe zespoły uczniów zgłaszane przez nauczyciela. Na starcie Gry otrzymają dostęp do notowań giełdowych i 100 tys. wirtualnych złotych, które mogą zainwestować w akcje spółek z WIG30 i mWIG40 oraz w lokaty bankowe.

 Wszyscy zarejestrowani uczniowie, a także nauczyciele mają też dostęp do kursu e-learningowego o giełdzie i inwestowaniu: www.sigg.edu.pl Uczestnicząc w kursie można zdobyć dodatkowe 10 tys. zł!

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oznacza uzyskanie dostępu zarówno do kursu e-learningowego sigg.edu.pl, jak i do Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Rejestracja umożliwia też udział tylko w kursie e-learningowym - bez rywalizacji w SIGG.

 TERMIN REJESTRACJI upływa 26 września.

INFORMACJE U PROF. MARZENY HAJDUK-STELMACHOWICZ (PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI)


Comments