Informacje‎ > ‎

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017


L.p.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

 Uczniowie

Od godz.

Do godz.

1

Admus-Kawka Bernadeta 

Język francuski 

Koło maturalne z języka francuskiego

wtorek

uczniowie klas 3f,3g,3h

14.40

15.25

Zajęcia przygotowujące do olimpiady języka francuskiego

środa

uczniowie klasy 3h

10.05

10.50

2

Andres Sławomir 

Historia 

Koło Historii Regionalnej

 

uczniowie 4LO

 

 

3

Barszczak Jarosław 

Wychowanie fizyczne 

Piłka ręczna, koszykowka

wtorek

uczniowie 4 LO

13.50

15.25

Zajęcia na basenie

środa

uczniowie 4 LO

16.00

16.45

4

Beściak-Kocur Katarzyna

Język angielski 

Koło maturalne z języka angielskiego

wtorek

uczniowie kl.3h

13.00

13.45

5

Brzozowska-Spychała Marta  

Język niemiecki 

 

 

 

 

 

6

Chomań Małgorzata 

Fizyka 

Koło maturalne z fizyki

 

 

 

 

7

Delgado Luis  

Język hiszpański 

Kółko z języka hiszpańskiego

 

uczniowie 4 LO

 

 

8

Drąg Agnieszka

Matematyka 

Fakultet z matematyki

czwartek

uczniowie klasy 3b

12.05

12.50

Konsultacje z matematyki

poniedziałek

uczniowie klasy 3f

9.10

9.55

9

Drąg Piotr

Matematyka 

Koło maturalne

piątek

uczniowie kl 3d

 

 

Koło matematyczne klas pierwszych

środa

uczniowie klasy 1i,1j,1h

8.20

9.05

10

Dziedzic Katarzyna

Język polski 

Chór szkolny

wg potrzeb

uczniowie 4LO

 

 

Koło maturalne

środa

uczniowie klasy 3i

9.10

9.55

Koło maturalne

piątek

uczniowie klasy 3d

7.30

8.15

Szkolny Klub Wolontariatu

wg potrzeb

uczniowie 4LO

 

 

11

Gajdek Dorota  

Matematyka 

Koło maturalne

piątek

uczniowie klasy 3e

 

 

 

Koło maturalne

poniedziałek

uczniowie klasy 3a

 

 

12

Gębica Renata 

Geografia 

koło maturalne z geografii

 

uczniowie klasy 3e, 3g

 

 

13

Glińska Anna 

Wychowanie fizyczne 

 

 

 

 

 

14

Grela Ewa 

Wychowanie fizyczne 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Golas Krzysztof

Religia 

 

 

 

 

 

16

Guzek Dorota 

Chemia 

Koło maturalne dla 2c

 

uczniowie klasy 2c

 

 

Kółko chemiczne dla klas 3

 

uczniowie klas trzecich

 

 

Kółko chemiczne dla  klas 1,2

 

uczniowie klas 1,2

 

 

17

Hajduk-Stelmachowicz Marzena 

Podstawy przedsiębiorczości 

 

 

 

 

 

18

Jezierska Helena  

Język angielski 

Kółko maturalne dla kl. 3c

 

uczniowie 3c

 

 

19

Jezuit Sabina  

Język polski 

Spotkania grupy wokalno- instrumentalnej, koło recytatorskie

wg potrzeb

uczniowie 4LO

 

 

Koło maturalne

wtorek

uczniowie kl 3b

13.50

14.35

20

Kątnik Wojciech 

Wiedza o społeczeństwie, Podstawy przedsiębiorczości 

Koło maturalne WOS

wtorek

uczniowie klasy 3g

13.50

14.35

21

Kędzierska-Zych Monika 

Język niemiecki 

Indywidualny program z j.niemieckiego

K.Zielińska kl.2g Ch.Osiadły kl.2d,A. Pakla i H.Borkowski kl. 2i

Zajęcia wyrównawcze

 

 

 

 

22

Koczela Jolanta 

Język polski 

 

 

 

 

 

23

Kojder Grażyna 

Chemia 

Koło chemiczne

środa

uczniowie  kl.1h

8.20

9.05

Koło maturalne

poniedziałek

uczniowie kl. 3h

7.30

8.15

24

Kołcz Elżbieta

Biologia 

konsultacje z biologii

środa

 

13.50

14.35

25

Kowal Ewa 

Biologia 

Koło maturalne z biologii

czwartek

uczniowie 3c

14.40

15.30

Zajęcia uzupełniające z biologii

środa

uczniowie kl.2i

14.40

15.30

26

Kozimor Katarzyna 

Geografia 

 

 

 

 

 

27

Krawczyk Elżbieta 

Matematyka 

Fakultet maturalny dla kl.3j

wtorek

uczniowie kl.3e

12.05

12.50

Koło matematyczne dla kl.1e,1f

piątek

uczniowie kl.1i, 1f

13.50

14.35

28

Kruczek Marek 

Wychowanie fizyczne 

Siatkówka halowa

 

uczniowie 4LO

 

 

29

Krupa Paulina 

język hiszpański 

 

 

 

 

 

30

Kulig Agnieszka 

Język angielski 

 

 

 

 

 

31

Liszak Anna 

Język angielski 

Koło maturalne

środa

uczniowie kl.3e, 3i

13.50

14.35

32

Liszak Bartosz 

Język angielski 

Konsultacje z języka angielskiego

poniedziałek

 

13.00

13.45

33

Malec Urszula 

Język angielski 

Konsultacje z języka angielskiego

 

uczniowie kl.1g,1i,2c,2g

 

 

34

Malik Kamil

Matematyka 

 

 

 

 

 

35

Mazur-Piasek Maria 

Chemia 

Koło maturalne

piątek

uczniowie 3i

13.50

14.35

Zajęcia przygotowujące do konkursów chemicznych

 

 uczniowie 4 LO

 

 

36

Mrówczyński Mikołaj

Religia 

 

 

 

 

 

37

Nerc Konrad 

Wychowanie fizyczne 

SKS - piłka siatkowa

piątek

uczniowie 4LO

14.35

16.05

38

Nowak Tomasz

Religia 

Konsultacje z religii

piątek

uczniowie 4LO

13.50

14.35

39

Nowak Elżbieta 

Język angielski 

Koło maturalne

piątek

uczniowie kl. 3a grupa 1

13.50

14.35

Koło maturalne

piątek

uczniowie kl. 3i grupa 2

14.40

15.25

40

Nykiel Dominik 

Język polski 

Koło maturalne

środa

uczniowie kl. 3j

13.00

14.45

41

Olender Irena 

Informatyka 

 

 

 

 

 

42

Ornawka Piotr 

Religia 

 

 

 

 

 

43

Pakosz Zofia 

Język angielski 

Zajęcia przygotowujące do olimpiady

poniedziałek

uczniowie kl.2h

13.50

14.35

Koło maturalne

poniedziałek

uczniowie kl. 3b,3f,3h

13.50

14.35

Konsultacje z języka angielskiego

środa

uczniowie kl.1j,2h,3b,3f,3h

13.50

14.35

44

Posiewała Leszek

Język angielski 

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

poniedziałek

uczniowie kl.3g

 

 

45

Rudzińska Dorota

Język łaciński

Zajęcia wyrównawcze

 

 

 

 

46

Sarna Iwona

Wychowanie fizyczne 

Pływanie

środa

uczniowie 4LO

16.00

16.45

47

Ryba Grażyna 

Wiedza o kulturze 

 

 

 

 

 

48

Sikora Roman

Fizyka 

Koło olimpijskie

 

 

 

 

Konsultacje

 

 

 

 

49

Skoczylas Joanna 

Matematyka 

Koło maturalne

środa

uczniowie kl.3c

9.10

9.55

Koło maturalne

 

uczniowie kl.3i

 

 

Koło maturalne

czwartek

uczniowie kl.3h

13.50

14.45

50

Sobczak Marcin 

Wychowanie fizyczne 

Szkolna Liga Piłki Nożnej

wtorek

uczniowie 4LO

14.40

16.15

51

Sondej Aneta 

Język francuski 

Konsultacje z języka francuskiego

piątek

uczniowie kl.2b

13.50

14.35

Zajęcia przygotowujące do olimpiady języka francuskiego

wtorek

uczniowie kl.3h,2j

13.50

14.35

52

Spychała Piotr 

Język polski 

Koło teatralne

wtorek

uczniowie 4LO

13.50

 

Koło filozoficzne

poniedziałek

uczniowie 4LO

13.50

 

53

Styś Marek 

Język polski 

 

 

 

 

 

54

Szczupakowska Małgorzata 

Historia 

 

 

 

 

 

55

Świdrak Magdalena

Język polski 

Konsultacje maturalne  dla kl.3h

piątek

uczniowie kl.3h

7.30

8.15

Konsultacje maturalne  dla kl. 3i

 

uczniowie kl.3i

 

 

56

Świder Robert 

Informatyka 

Konsultacje maturalne dla klasy 3d

czwartek

uczniowie kl.3d

 

 

57

Winiarski Marek 

Religia 

Szkolne Koło Caritas

wtorek

uczniowie 4LO

14.40

15.25

58

Witek Małgorzata 

Wychowanie fizyczne 

 

 

 

 

 

59

Wyrostek Barbara 

Fizyka 

Koło maturalne dla kl.3c,

wtorek

uczniowie kl.3c

13.50

14.35

Koło maturalne dla kl.3e

poniedziałek

uczniowie kl.3e

13.00

13.45

Koło przygotowujące do konkursów

środa

uczniowie kl.2d

7.30

8.15

60

Zawada Anna 

Język niemiecki 

Koło maturalne (poziom roszerzony)

 

 

 

 

Koło maturalne (poziom podstawowy)

 

 

 

 

61

Żabińska-Osowy Małgorzata 

Historia, Wiedza o społeczeństwie 

 

 

 

 

 

62

Żewakowski Marek 

Edukacja dla bezpieczeństwa 

Koło strzeleckie

 

uczniowie 4LO

 

 

63

Żmudziejewska Aneta 

biologia 

Koło  maturalne

poniedziałek

uczniowie kl.3j

13.00

 

64

Żybura Agnieszka 

język angielski 

Koło maturalne poziom podstawowy

środa

uczniowie kl.3j

7.30

8.20

Koło maturalne poziom rozszerzony

środa

uczniowie kl.3j

12.05

12.50

Teatr w języku angielskim

środa

uczniowie 4LO

14.35

16.05