Szukaj

Relacja z wyjazdu narciarskiego grupy uczniów naszej szkoły

06.02.2020 r.

W minioną sobotę 1 lutego 2020 r. kilkunastoosobowa grupa uczniów z IV LO, pod opieką instruktorów/nauczycieli wf prof. Marcina Sobczaka i prof. Iwony Sarny miała możliwość odwiedzenia stacji narciarskiej Czorsztyn Ski w Kluszkowcach.
 

Pomimo niesprzyjających wcześniej warunków w Rzeszowie (ulewny deszcz), udaliśmy się wcześnie w sobotę rano do miejscowości Kluszkowce położonej u podnóży południowych stoków Pasma Lubania w Gorcach. Tam ku zaskoczeniu a zarazem uciesze wszystkich czekały na nas świetne warunki narciarskie. Pomimo dosyć wysokiej temperatury jak na ten okres roku (+10), spędziliśmy cały dzień korzystając z uroków tego miejsca i wspomnianych wcześniej warunków. Dopełnieniem miło spędzonego czasu były niesamowite widoki na Tatry rozpościerające się z góry Wdżar, na której znajduje się stacja narciarska Czorsztyn Ski.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i super wyjazd. A tych, którzy nie mogli być z nami w Kluszkowcach zapraszamy na kolejne wyjazdy w tym sezonie...

Kilka zdjęć z wyjazdu:

https://photos.app.goo.gl/U1vCJMakLxCZ1AhF9

Galeria zdjęć
  • Relacja z wyjazdu narciarskiego grupy uczniów naszej szkoły
  • Relacja z wyjazdu narciarskiego grupy uczniów naszej szkoły
  • Relacja z wyjazdu narciarskiego grupy uczniów naszej szkoły
  • Relacja z wyjazdu narciarskiego grupy uczniów naszej szkoły
  • Relacja z wyjazdu narciarskiego grupy uczniów naszej szkoły
Biblioteka
Internat
Działalność SU
Pedagog szkolny
Matura 2020
Łacina w 4 LO
Przydatne linki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies