Kadra‎ > ‎

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2015/2016


Liczba wyświetlanych pozycji: 75
NauczycielPrzedmiotRodzaj zajęćDzień tygodniaUczniowie, infOd godz.Do godz.
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
NauczycielPrzedmiotRodzaj zajęćDzień tygodniaUczniowie, infOd godz.Do godz.
Adamus-Kawka Bernadeta Język francuski Kółko olimpijskie/wyrównawcze PN uczniowie klas 1 i 2 14:40 15:25 
Andres Sławomir Historia Akustyczne harce- zajęcia muzyczne WT uczniowie 4LO 14:40 15:50 
Barszczak Jarosław  Wychowanie fizyczne  Piłka roczna WT uczniowie 4LO   
Barszczak Jarosław Wychowanie fizyczne Basen  ŚR uczniowie 4LO   
Beściak-Kocur Katarzyna  Język angielski Kółko maturalne WT uczniowie kl.3c 7:30 8:15 
Brzozowska-Spychała Marta  Język niemiecki Kółko olimpijskie  CZW uczniowie kl. 1a, 1b, 2c, 2h 7:30 8:15 
Chomań Małgorzata Fizyka Fakultet maturaln ŚR uczniowie kl.3c, 3h 13:00 13:45 
Delgado Luis  Język hiszpański Kółko maturalne/ olimpijskie CZW uczniowie 4 LO 15:20 16:15 
Drąg Agnieszka Matematyka  Fakultet z matematyki CZW uczniowie kl. 2f 13:50 14:35 
Drąg Agnieszka Matematyka  Konsultacje CZW uczniowie 2g 14:40 15:25 
Drąg Piotr Matematyka Koło matematyczne ŚR uczniowie kl 3a i 3j 14:40 15:25 
Drąg Piotr Matematyka  Koło matematyczne  PN uczniowie kl.1d 7:30 8:15 
Drąg Piotr Matematyka  Koło olimpijskie CZW uczniowie 4LO 8:20 9:05 
Gajdek Dorota  Matematyka Fakultet maturalny CZW uczniowie kl.3h 14:40 15:25 
Gębica Renata Geografia Kółko olimpijskie   wg potrzeb   
Glińska Anna Wychowanie fizyczne Basen "Muszelka" ŚR  15:15 16:00 
Glińska Anna  Wychowanie fizyczne  Areobik WT od stycznia 13:50 14:35 
Golas Krzysztof Religia  Koło teologiczne "Dzieło Nowego Tysiąclecia" CZW uczniowie 4LO 15:20 16:15 
Grela Ewa Wychowanie fizyczne Szkolne Koło Caritas     
Grela Ewa Wychowanie fizyczne  Lekka atletyka     
Guzek Dorota Chemia Kółko chemiczne  PT uczniowie kl.2c 8:20 9:05 
Hajduk-Stelmachowicz Marzena Podstawy przedsiębiorczości Konsultacje z nauk ekonomicznych WT uczniowie 4 LO 13:00 13:45 
Jezierska Helena  Język angielski Kółko maturalne PN uczniowie 3c, 3h,3j 7:30 8:15 
Jezierska Helena  Język angielski  Konsultacje PT uczniowie kl.pierwszych 7:30 8:15 
Jezierska Helena  Język angielski  Kółko wyrównawcze ŚR uczniowie 2c 7:30 8:15 
Jezuit Sabina  Język polski Spotkania grupy wokalno- instrumentalnej, koło recytatorskie  doraźnie październik - luty   
Jezuit Sabina  Język polski  Koło polonistyczne maturzystów PT uczniowie kl.3a 7:30 8:15 
Jezuit Sabina  Język polski  Koło polonistyczne maturzystów WT uczniowie kl 3e 13:50 14:35 
Kątnik Wojciech Wiedza o społeczeństwie, Podstawy przedsiębiorczości Koło maturalne WOS WT uczniowie 4LO 13:00 13:45 
Kędzierska-Zych Monika Język niemiecki Koło maturalne ŚR uczniowie kl. 3a 13:50 14:35 
Kędzierska-Zych Monika Język niemiecki  Koło maturalne ŚR uczniowie kl.3f 13:00 13:45 
Kędzierska-Zych Monika Język niemiecki  Koło olimpijskie CZW uczniowie 4LO 13:50 14:35 
Koczela Jolanta Język polski Kółko maturalne z języka polskiego - poziom rozszerzony (raz w miesiącu) ŚR uczniowie kl. 3g oraz innych klas zdających j polski na poziomie rozszerzonym 14:40 17:40 
Kojder Grażyna Chemia Konsultacje maturalne PN    
Kołcz Elżbieta Biologia Konsultacje  ŚR    
Kowal Ewa Biologia  PT  11:10 11:55 
Kozimor Katarzyna Geografia  PN  11:10 11:55 
Krawczyk Elżbieta Matematyka  PT  13:00 13:45 
Kruczek Marek Wychowanie fizyczne  PN  13:00 13:45 
Krupa Paulina język hiszpański  CZW  10:05 10:50 
Kulig Agnieszka Język angielski  PN  13:00 13:45 
Liszak Anna Język angielski  ŚR  9:10 9:55 
Liszak Bartosz Język angielski  PN  13:00 13:45 
Malec Urszula Język angielski  ŚR  11:10 11:55 
Malik Kamil Matematyka  PN  8:20 9:05 
Mazur-Piasek Maria Chemia  CZW  11:10 11:55 
Mrówczyński Mikołaj Religia  WT  13:50 14:35 
Nerc Konrad Wychowanie fizyczne  CZW  12:05 12:50 
Nowak Elżbieta Język angielski  PT  12:05 12:50 
Nowak Renata Język łaciński  PT  12:05 12:50 
Nykiel Dominik Język polski  ŚR  9:10 9:55 
Olender Irena Informatyka  PT  10:05 10:50 
Ornawka Piotr Religia  PN  11:10 11:55 
Pakosz Zofia Język angielski  PN  11:10 11:55 
Piętowski Sławomir Religia  CZW  13:00 13:45 
Pliszka Arkadiusz Informatyka  ŚR  14:40 15:25 
Pliszka Magdalena Język polski  PN  8:20 9:05 
Ryba Grażyna Wiedza o kulturze  ŚR  11:10 11:55 
Sarna Iwona Wychowanie fizyczne   ŚR  9:10 9:55 
Sikora Roman Fizyka  WT  9:10 9:55 
Skoczylas Joanna Matematyka  CZW  9:10 9:55 
Sobczak Marcin Wychowanie fizyczne  PT  9:10 9:55 
Sondej Aneta Język francuski  PN  12:05 12:50 
Spychała Piotr Język polski  ŚR  10:05 10:50 
Styś Marek Język polski  ŚR  9:10 9:55 
Szczupakowska Małgorzata Historia  WT  8:20 9:05 
Świder Robert Informatyka  CZW  13:50 14:35 
Winiarski Marek Religia  ŚR  9:10 9:55 
Witek Małgorzata Wychowanie fizyczne  PT  9:10 9:55 
Wyrostek Barbara Fizyka  PT  9:10 9:55 
Zawada Anna Język niemiecki  CZW  12:05 12:50 
Żabińska-Osowy Małgorzata Historia, Wiedza o społeczeństwie  CZW  9:10 9:55 
Żewakowski Marek Edukacja dla bezpieczeństwa  ŚR  13:50 14:35 
Żmudziejewska Aneta biologia  PN  13:50 14:35 
Żybura Agnieszka język angielski  ŚR  13:00 13:45 
Liczba wyświetlanych pozycji: 75