Nie tylko lekcje‎ > ‎

Zajęcia pozalekcyjne

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2015/2016

L.p.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

 Uczniowie, inf.

Od godz.

Do godz.

1

Admus-Kawka Bernadeta 

Język francuski 

Kółko olimpijskie/wyrównawcze

poniedziałek

uczniowie klas 1 i 2

14.40

15.25

2

Andres Sławomir 

Historia 

Akustyczne harce- zajęcia muzyczne

wtorek

uczniowie 4LO

14.45

16.30

3

Barszczak Jarosław 

Wychowanie fizyczne 

Basen

środa

uczniowie 4LO

 

 

 

Barszczak Jarosław 

Wychowanie fizyczne 

Piłka roczna

wtorek

uczniowie 4LO

 

 

4

Beściak-Kocur Katarzyna

Język angielski 

Kółko maturalne dla kl.3c

poniedziałek

uczniowie kl.3c

7.30

8.15

5

Brzozowska-Spychała Marta  

Język niemiecki 

Kółko olimpijskie

środa

uczniowie kl. 1a, 1b, 2c, 2h

7.30

8.15

6

Chomań Małgorzata 

Fizyka 

Fakultet maturalny dla kl. 3c, 3h

środa

uczniowie kl.3c, 3h

13.00

13.45

7

Delgado Luis  

Język hiszpański 

Kółko maturalne/ olimpijskie

środa

uczniowie 4 LO

15.30

16.15

8

Drąg Agnieszka

Matematyka 

Fakultet z matematyki dla kl. 2f

czwartek

uczniowie

13.50

14.35

Konsultacje dla kl.2g

czwartek

uczniowie 2g

14.40

15.25

9

Drąg Piotr

Matematyka 

Koło matematyczne dla kl. 3d i 3j

środa

uczniowie kl. 3a i 3j

14.40

15.25

Koło matematyczne dla kl. 1d

poniedziałek

uczniowie kl.1d

7.30

8.20

Koło olimpijskie

czwartek

uczniowie 4LO

8.20

9.05

10

Dul Małgorzata

Matematyka 

Koło fotograficzne

 

 

 

 

11

Gajdek Dorota  

Matematyka 

Fakultet maturalny dla kl.3H

czwartek

uczniowie kl.3h

14.40

15.25

12

Gębica Renata 

Geografia 

Kółko olimpijskie

wg potrzeb

 

 

 

13

Glińska Anna 

Wychowanie fizyczne 

Basen "Muszelka"

 środa

 

15.15

16.00

Aerobik

wtorek

od stycznia

13.50

14.35

14

Grela Ewa 

Wychowanie fizyczne 

Szkolne Koło Caritas

 

 

 

 

Lekka atletyka -zajęcia sportowe

 

 

 

 

15

Golas Krzysztof

Religia 

Koło teologiczne "Dzieło Nowego Tysiąclecia"

czwartek

uczniowie 4LO

15.30

16.15

15

Guzek Dorota 

Chemia 

Kółko chemiczne dla kl.2c

piątek

uczniowie kl.2c

8.20

9.05

17

Hajduk-Stelmachowicz Marzena 

Podstawy przedsiębiorczości 

Konsultacje z nauk ekonomicznych

wtorek

uczniowie 4 LO

13.00

13.45

18

Jezierska Helena  

Język angielski 

Kółko maturalne dla kl. 3c, 3h, 3j

poniedziałek

uczniowie 3c, 3h,3j

7.30

8.15

Kółko wyrównawcze dla kl.2c

środa

uczniowie 2c

7.30

8.15

Konsultacje dla uczniów kl. pierwszych

środa/piątek

uczniowie kl. pierwszych

7.30

8.15

19

Jezuit Sabina  

Język polski 

Spotkania grupy wokalno- instrumentalnej,
koło recytatorskie

doraźnie październik - luty

uczniowie 4LO

 

 

Koło polonistyczne maturzystów dla kl. 3e

wtorek

uczniowie kl. 3e

13.50

14.35

Koło polonistyczne maturzystów dla kl. 3a

piątek

uczniowie kl.3a

7.30

8.15

20

Kątnik Wojciech 

Wiedza o społeczeństwie, Podstawy przedsiębiorczości 

Koło maturalne WOS

wtorek

uczniowie 4LO

13.00

13.45

21

Kędzierska-Zych Monika 

Język niemiecki 

Koło maturalne dla kl. 3a

poniedziałek

uczniowie kl. 3a

9.10

10.50

Koło maturalne dla kl.3f

środa

uczniowie kl.3f

13.00

14.35

Koło olimpijskie

czwartek

uczniowie 4LO

13.50

14.35

22

Koczela Jolanta 

Język polski 

Kółko maturalne z języka polskiego - poziom rozszerzony

środa (raz w miesiącu)

uczniowie kl. 3g oraz innych klas zdających j polski na poziomie rozszerzonym

14.40

17.40

23

Kojder Grażyna 

Chemia 

Konsultacje maturalne

poniedziałek

uczniowie kl. 3b

 

 

24

Kołcz Elżbieta

Biologia 

Konsultacje

środa

 

 

 

25

Kowal Ewa 

Biologia 

Konsultacje maturalne dla.kl.3i, 3b

wtorek

uczniowie kl.3i, 3b

13.00

13.45

26

Kozimor Katarzyna 

Geografia 

Fakultet maturalny dla kl.3f

środa

uczniowie kl.3f

7.30

8.15

27

Krawczyk Elżbieta 

Matematyka 

Fakultet maturalny dla kl.3e

wtorek

uczniowie kl.3e

7.30

8.15

Fakultet maturalny dla kl.3i

piątek

uczniowie kl.3i

11.10

11.55

Koło matematyczne dla kl.1i

piątek

uczniowie kl.1i

12.05

12.50

28

Kruczek Marek 

Wychowanie fizyczne 

Siatkarska Liga Szkolna

sobota* w miarę możliwości

uczniowie 4LO

9.00

12.00

29

Krupa Paulina 

język hiszpański 

Kółko olimpijskie

wtorek

uczniowie  4LO

11.10

11.55

kółko maturalne dla kl. 3g

wtorek

uczniowie kl. 3g

10.05

15.25

30

Kulig Agnieszka 

Język angielski 

Kółko maturalne

wtorek

uczniowie

13.50

14.35

31

Liszak Anna 

Język angielski 

Fakultet maturalny

wtorek

uczniowie kl.3e

13.00

13.45

32

Liszak Bartosz 

Język angielski 

Fakultet maturalny poziom podstawowy

wtorek

uczniowie kl.3g

13.50

14.35

Fakultet maturalny poziom rozszerzony

piątek

uczniowie kl.3g

7.30

8.15

31

Malec Urszula 

Język angielski 

Konsultacje

 

 

 

 

33

Malik Kamil 

Matematyka 

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla uczniów kl. 3b

poniedziałek

uczniowie kl.3b

 

 

wtorek

uczniowie kl.3b

 

 

Konsultacje dla uczniów kl.

piątek

uczniowie

14.40

15.25

34

Mazur-Piasek Maria 

Chemia 

Koło olimpijskie z chemii

środa

 uczniowie 4 LO

7.30

8.15

35

Mrówczyński Mikołaj

Religia 

 

 

 

 

 

36

Nerc Konrad 

Wychowanie fizyczne 

Piłka siatkowa

środa

uczniowie 4 LO

 

 

37

Nowak Tomasz

Religia 

Kółko religijne

wtorek

uczniowie 4 LO

13.00

13.45

38

Nowak Elżbieta 

Język angielski 

Kółko maturalne dla uczniów k.l 3f

środa

uczniowie kl. 3f

13.50

14.35

39

Nykiel Dominik 

Język polski 

Konsultacje maturalne dla uczniów kl. 3f

poniedziałek

uczniowie kl. 3f

14.40

 

Konsultacje maturalne dla uczniów kl. 3b

czwartek

uczniowie kl. 3b

14.40

15.25

40

Olender Irena 

Informatyka 

 

 

 

 

 

41

Ornawka Piotr 

Religia 

 

 

 

 

 

42

Pakosz Zofia 

Język angielski 

Koło maturalne dla kl.3d

piątek

uczniowie kl. 3d

13.50

14.35

44

Pliszka Arkadiusz 

Informatyka 

Koło modelarskie

czwartek

uczniowie 4 LO

13.00

15.00

45

Posiewała Leszek

Język angielski 

Koło maturalne dla uczniów kl. 3a

poniedziałek

uczniowie kl.3a

14.40

15.25

46

Rudzińska Dorota

Język łaciński

Zajęcia wyrównawcze

piątek

uczniowie 4 LO

7.30

8.15

47

Sarna Iwona

Wychowanie fizyczne 

Gry zespołowe

piątek

uczniowie 4 LO

 

 

Basen "Muszelka"

środa

uczniowie 4LO

16.00

16.45

48

Ryba Grażyna 

Wiedza o kulturze 

Koło historii sztuki

poniedziałek

uczniowie 4 LO

14.40

15.25

49

Sikora Roman 

Fizyka 

Kółko olimpijskie

poniedziałek

uczniowie 4LO

7.30

8.15

wtorek

7.30

8.15

środa

7.30

9.55

czwartek

7.30

9.05

piątek

12.05

12.50

Koło maturalne

wtorek

uczniowie 4LO

8.20

9.05

50

Skoczylas Joanna 

Matematyka 

Fakultet maturalny dla kl.3c

wtorek

uczniowie kl.3c

13.50

14.35

51

Sobczak Marcin

Wychowanie fizyczne 

Wyjazdy rowerowe

 

 

 

 

Wyjazdy narciarskie

 

 

 

 

Gry zespołowe

poniedziałek

uczniowie 4 LO

 

 

52

Sondej Aneta

Język francuski 

Kółko olimpijskie dla pierwszoklasistów

czwartek

uczniowie kl. 1

8.20

9.05

Kółko wyrównawcze dla kl.2g

poniedziałek

uczniowie kl. 2g

13.50

14.35

Kółko maturalne

środa

uczniowie kl. 3b, 3e, 3h

13.50

14.35

53

Spychała Piotr 

Język polski 

Koło teatralne

środa

uczniowie 4LO

13.55

14.35

Koło filozoficzne

czwartek

uczniowie 4LO

13.55

14.35

54

Styś Marek 

Język polski 

Kółko maturalne dla uczniów kl. 3j

do ustalenia

uczniowie klasy 3j

 

 

55

Szczupakowska Małgorzata 

Historia 

Kółko olimpijskie

w razie potrzeby

uczniowie 4 LO

 

 

56

Świdrak Magdalena

Język polski 

Konsultacje maturalne  dla kl.3h

poniedziałek

uczniowie kl.3h

13.50

14.35

Konsultacje maturalne  dla kl. 3i

wtorek

uczniowie kl.3i

13.50

14.35

57

Świder Robert 

Informatyka 

Koło informatyczne - algorytmika, C++

wtorek

uczniowie kl. 2d

7.30

8.15

58

Winiarski Marek 

Religia 

Szkolne Koło Caritas

czwartek (raz w miesiącu)

uczniowie 4LO

14.40

15.25

środa(każda)

uczniowie 4LO

10.50

11.20

59

Witek Małgorzata 

Wychowanie fizyczne 

SKS - koszykówka dziewcząt

czwartek

uczniowie 4LO

14.40

15.40

60

Wyrostek Barbara 

Fizyka 

Koło maturalne dla kl.3d

czwartek

uczniowie kl.3d

7.30

8.15

Koło maturalne dla kl.3e

czwartek

uczniowie kl.3e

13.50

14.35

61

Zawada Anna 

Język niemiecki 

Koło maturalne (poziom rozszerzony)

poniedziałek

uczniowie kl. 3h, 3i

15.30

16.15

Koło maturalne (poziom podstawowy)

piątek

uczniowie kl.3h, 3i

11.10

11.55

62

Żabińska-Osowy Małgorzata 

Historia, Wiedza o społeczeństwie 

 

 

 

 

 

63

Żewakowski Marek 

Edukacja dla bezpieczeństwa 

Kółko strzeleckie

termin ustalany z uczniami

 

 

 

64

Żmudziejewska Aneta 

biologia 

Zajęcia uzupełniające dla kl.2j

poniedziałek

uczniowie 2j

14.40

15.25

65

Żybura Agnieszka 

język angielski 

Kółko dla maturzystów 3h

 

uczniowie kl.3h

 

 

Kółko teatralne z j. ang.

 

uczniowie 4LO

 

 

 

 

Koła zainteresowań

Wolontariat