NBPortal.pl

opublikowane: 10 kwi 2013, 08:34 przez Maciej Piotrowski   [ zaktualizowane 13 kwi 2013, 00:32 przez Olga Filipek ]
W ramach Koła Ludzi Przedsiębiorczych w naszej szkole jest realizowany kurs e-learningowy organizowany przez NBPortal.pl. Oferuje on w atrakcyjnej formie wiedzę ekonomiczną zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami młodzieży i nauczycieli.

Dzięki nowoczesnym, multimedialnym i interaktywnym narzędziom edukacyjnym można szybciej poznać tajniki finansów, przedsiębiorczości i bardziej świadomie uczestniczyć w naszym życiu gospodarczym.

Kursy e-learning zostały przygotowane przez wybitnych specjalistów z różnych dziedzin ekonomii: teoretyków oraz praktyków zagadnień dotyczących gospodarki. Dzięki temu łatwo, przejrzyście i nowocześnie poprowadzą Cię one przez zagadnienia ekonomii, marketingu, przedsiębiorczości i zarządzania finansami. Nie musisz wychodzić z domu! Uczysz się tam, gdzie chcesz i wtedy, kiedy chcesz. W luźnej chwili możesz wrócić do rozpoczętych tematów – wystarczy komputer i dostęp do Internetu. Wszystkie materiały są udostępniane bezpłatnie – ponad 200 godzin zajęć lekcyjnych, wykładów, prezentacji, gier strategicznych i ekonomicznych łamigłówek. Co więcej – po ukończeniu każdego kursu dostaniesz  dyplom – certyfikat sygnowany przez NBPortal.pl. 


Fragmenty postu pochodzą ze strony http://www.nbportal.pl

Comments