Uczniowie‎ > ‎

Dyplomy Kopernikowskie

Dyplomy Kopernikowskie przyznawane są przez Radę Pedagogiczną wybitnym uczniom szkoły.

Po raz pierwszy wręczono je 9 lutego 1979 r. w Dniu Patrona szkoły.

Rok szkolny 2016/2017

  • Fudali Marlena
  • Rzeźnikiewicz Gabriela
  • Warchoł Aleksandra
  • Król Małgorzata
  • Skrzek Kaja
  • Stachowicz Dominika
  • Wcisło Natalia
  • Wiernik Wiktoria
  • Wojdyło Łucja
  • Kuna Justyna
  • Ślusarz Adrian
  • Jakub Sala
  • Jasiewicz Radosław
  • Ratajczak Jakub
  • Tołpa Karol
  • Tulej Damian
  • Gajewska Dominika
  • Szpunar Magdalena
  • Czyż Maciej
  • Krubnik Izabela
  • Synoś Bartosz
  • Szczygieł Gabriela
  • Barszczak Beata
  • Bilińska Julia
  • Ficek Jakub
  • Grzywa Tomasz
  • Kowalska Zuzanna
  • Leśniak Aleksandra
  • Łasica Marcin
  • Pęcak Klaudia
  • Gabor Tęcza

Rok szkolny 2015/2016

  • Izabela Bester
  • Martyna Bobra
  • Klaudia Ciupak
  • Kornel Dulęba
  • Kamil Gierulski
  • Aleksandra Gul
  • Katarzyna Kołacz
  • Łukasz Kondraciuk
  • Marcin Kulczycki
  • Dorota Kulig
  • Dominik Lehmann
  • Gabriela Mierzwa
  • Konrad Mierzwa
  • Rafał Mucha
  • Mariusz Niwiński
  • Dominik Nosek
  • Przemysław Oliwa
  • Przemysław Prusak
  • Aleksandra Rykowska
  • Malwina Sala
  • Angelika Serwin
  • Rafał Skrzat
  • Kamila Świeca
  • Mikołaj Tama
  • Piotr Toczek
  • Jaropełk Wantuła-Winikajtis
  • Aleksander Wiącek
  • Paulina Wiech
  • Karol Wolański

Rok szkolny 2014/2015


  • Kamila Szeliga
  • Jakub Tronina
  • Anna Wiktor
  • Dariusz Krajewski
  • Joanna Byjoś
  • Maciej Wieloch
  • Inga Skalska
  • Dominika Siwik
  • Filip Sondej
  • Maciej Gumieniak
  • Aleksandra Sobota
  • Wojciech Brzeziński
  • Aleksandra Soboń
  • Daniel Sowa
  • Aleksandra Pietrucha
  • Sebastian Jarosz
  • Zuzanna Szelejak
  • Marta Wieczorek
  • Rafał Tulej
  • Maja Jasiewicz
  • Patryk Jasielski
  • Magdalena Ceglarz
  • Klaudia Mocha
  • Kinga Puła
  • Magdalena Paśko
  • Michał Bierut
  • Dominika Morończyk

Rok szkolny 2013/14

  • Piotr Grabiec
  • Karol Romańczyk
  • Przemysław Ryś
  • Żarek Magdalena
  • Bartłomiej Drogoń
  • Izabela Matias
  • Maciej Piotrowski
  • Aneta Myszka
  • Adrian Bednarz
  • Wojciech Gugała
  • Dominik Kulon
  • Karolina Bartusik
  • Dawid Czeluśniak
  • Joanna Grzędzicka
  • Agnieszka Rusinek
  • Monika Wilanowska
  • Ewelina Czapla
  • Daniel Gut
  • Jakub Krupa
  • Marek Kuźniar

Rok szkolny 2012/13

zdjęcie 1, zdjęcie 2

  • Aleksandra Borowiec
  • Amadeusz Ataman
  • Anna Grzywa
  • Izabela Pałka
  • Jakub Kołodziej
  • Kamil Filip
  • Karolina raus
  • Karolina Szabarkiewicz
  • Kinga Wesołowska
  • Klaudia Ceglarz
  • Lidia Dobrowolska
  • Małgorzata Dronka
  • Mikołaj Błaż
  • Monika Piechocińska
  • Piotr Dańko
  • Wojciech Proszak

Rok szkolny 2011/12

zdjęcie 1

  • Michał Czyż
  • Dominika Drąg
  • Natalia Fornal
  • Jakub Głąb
  • Teodor Jerzak
  • Natalia Kyc
  • Katarzyna Madeja
  • Łukasz Majcher
  • Monika Małecka
  • Anna Mroczka
  • Łukasz Pilat
  • Anna Pryć
  • Agnieszka Szot

Rok szkolny 2010/11

  • Wiktor Zuba
  • Daniel Ryszka
  • Maciej Karaś
  • Łukasz Bojda
  • Piotr Wrotny
  • Paulina Dudek
  • Monika Sieczkowska
  • Anna Gruchała
  • Dariusz Dziubek
  • Bartłomiej Łukasik
  • Aleksander Arian
  • Magdalena Tronina
  • Jakub Gerula
  • Jakub Dubański
  • Karol Jarosz
  • Patrycja Bukowska

Rok szkolny 2009/10

  • Andrzej Baran
  • Michał Kozdęba
  • Filip Przybyło
  • Michał Błaż
  • Paweł Hamdan
  • Łukasz Konieczny
  • Anna Pasieka
  • Paulina Bałchan
  • Anna Marzec
  • Aleksandra Tupaj
  • Klaudyna Chmiel
  • Arkadiusz Drabinki
  • Mateusz Grzesik
  • Dawid Lachcik
  • Piotr Massoń

Rok szkolny 2008/09

  • Piotr Eckhardt
  • Krzysztof Chrzanowski
  • Jakub Ziemniak
  • Stanisław Bury
  • Agnieszka Szala
  • Bartosz Bąk
  • Bartosz Andres
  • Maciej Popek
  • Magdalena Dąbrowska
  • Aleksandra Kler
  • Michał Jędrzejek
  • Sławomir Gdyk
  • Jakub Tęcza
  • Joanna Woźniak
  • Agnieszka Jamróz
  • Grzegorz Ślósarczyk
  • Krzysztof Lubas
  • Joanna Więcej
  • Xavier Heckert
  • Patrycja Sowa
  • Małgorzata Krok
  • Łukasz Grabiec
  • Krzysztof Fus
  • Łukasz Potępa

Rok szkolny 2007/08

  • Joanna Baran
  • Krzysztof Bąk
  • Tomasz Kawka
  • Łukasz Mazur
  • Marek Murias
  • Angelika Błażejewska
  • Katarzyna Paluch
  • Jacek Gąsior
  • Mateusz Kłoda
  • Kaja Nowak
  • Patrycja Franczyk
  • Justyna Biesiadecka
  • Karolina Guz
  • Mateusz Frącz
  • Paweł Przetacznik
  • Paweł Różański
  • Karolina Rzęsa

Rok szkolny 2006/07

  • Łukasz Gębica
  • Konrad Misa
  • Cezary Skrzyński
  • Wojciech Magoń
  • Bogusława Baran
  • Karol Witek
  • Michał Peller
  • Justyna Grzebyk
  • Michał Skręt
  • Adrian Durka
  • Roksana Różańska
  • Monika Kusztejko
  • Przemysław Roczek
  • Krzysztof Kozubski

Rok szkolny 2005/06

  • Szymon Doroz
  • Dominika Bosek
  • Maciej Rząsa
  • Justyna Wnęk
  • Elżbieta Kamycka
  • Tomasz Wdowik
  • Joanna Bajorek
  • Karolina Panek
  • Kamil Szostek
  • Jacek Lubera
  • Dominik Bąk
  • Alicja Chrzan

Rok szkolny 2004/05

  • Dariusz Leniowski
  • Witold Nowak
  • Katarzyna Lisak
  • Julia Mądrzak
  • Dominika Czajak
  • Michał Rączy
  • Aleksandra Rzeźnik
  • Sebastian Biela
  • Ewa Matczyńska
  • Marcin Gorczakowski

Rok szkolny 2003/04

  • Elżbieta Kalembkiewicz
  • Agnieszka Żyłka
  • Grzegorz Jamróz
  • Natalia Litwińczuk
  • Katarzyna Sitarska
  • Jakub Mróz
  • Joanna Miazga
  • Natalia Salamon
  • Natalia Grochowska
  • Adrian Ślęczka
  • Aldona Szuba

Rok szkolny 2002/03

  • Iwona Oćwieja
  • Anna Kuchna
  • Szymon Cyran
  • Adam Złotek
  • Magdalena Zadrożny
  • Edyta Stachowicz

Rok szkolny 2001/02

  • Łukasz Mróz
  • Krzysztof Jamróz
  • Jerzy Dędor
  • Daniel Toton
  • Bartłomiej Tomkowicz
  • Agata Sroka
  • Julia Sońska
  • Katarzyna Szczepańska
  • Konrad Leniowski
  • Krzysztof Myrda

Rok szkolny 2000/01

  • Lesław Gajecki
  • Magdalena Dąbrowska
  • Izabela Żarów
  • Ewelina Kulbida
  • Mirosław Wójcik
  • Marta Detyna
  • Gabriela Soja
  • Nina Hałabuz

Rok szkolny 1999/00

  • Tomasz Skiba
  • Mateusz Żmuda
  • Marek Bajda
  • Magda Pryć
  • Andrzej Tymoczko
  • Joanna Wójcik
  • Joanna Czarnik
  • Przemysław Górka
  • Katarzyna Kokoszka
  • Czesław Kłak
  • Piotr Skibiński
  • Wojciech Żyłka

Rok szkolny 1998/99

  • Wiktor Miszuris
  • Wojciech Rak
  • Paweł Urban
  • Magdalena Żeglin
  • Marcin Kostkiewicz
  • Agnieszka Rojek
  • Dominika Rylska
  • Tomasz Szybisty
  • Jerzy Bałamut
  • Artur Rykała
  • Przemysław Kowalski
  • Jacek Biernat
  • Jadwiga Ziółkowska
  • Agnieszka Lasek
  • Agnieszka Sońska

Rok szkolny 1997/98

  • Marcin Bielak
  • Anna Deręgowska
  • Barbara Chudzik
  • Grzegorz Kaplita
  • Ewa Ożóg
  • Tomasz Wojtowicz
  • Marta Kalembkiewicz
  • Paweł Chochrek
  • Katarzyna Foremna
  • Marcin Mączka
  • Lilianna Pazdan
  • Stokłosa Mariusz
  • Kosturek Rafał
  • Łukasz Kaleta
  • Wolańczyk Krzysztof
  • Grzegorz Zembroń
  • Krząstek Maria
  • Rusek Magdalena
  • Daniel Gajecki
  • Radosław Dziepak

Rok szkolny 1996/97

  • Adam Ślawski
  • Grzegorz Owsiany
  • Adam Szurlej
  • Marek Gołębiowski
  • Grzegorz Hałaj
  • Dorota Piotrowska
  • Bartosz Inglot
  • Iwona Rubiś
  • Seweryn Kędra
  • Bartosz Górski
  • Dominik Arciszewski

Rok szkolny 1995/96

  • Oskar Kędzierski
  • Piotr Filar
  • Agnieszka Warchoł
  • Roman Rusocki
  • Paweł Złotek
  • Dorota Niebudek
  • Edyta Andzel
  • Wojciech Stecko
  • Grzegorz Gawron
  • Paweł Boczar
  • Anna Sroka
  • Karina Sterzel
  • Michał Dwuźnik

Rok szkolny 1994/95

  • Marta Berdel
  • Kinga Brzewska
  • Małgorzata Gorlach
  • Rafał Garnek
  • Paweł Kurczab
  • Agnieszka Leszczak
  • Paulina Nawłoka
  • Rafał Ragan
  • Michał Sieniawski
  • Konrad Tupaj

Rok szkolny 1993/94

  • Paweł Kopeć
  • Katarzyna Kurczab
  • Jacek Łęgiewicz
  • Katarzyna Wątroba

Rok szkolny 1992/93

  • Andrzej Chłodziński
  • Michał Cieśla
  • Piotr Kamiński
  • Piotr Lentyński
  • Arkadiusz Lubas
  • Wojciech Nowak
  • Małgorzata Pisińska

Rok szkolny 1991/92

Rok szkolny 1990/91

  • Ewelina Mazur
  • Sławomir Samolej
  • Sławomir Rzepka
  • Katarzyna Wojdyło

Rok szkolny 1989/90

  • Marek Jezowit
  • Waldemar Pałęcki
  • Damian Pociecha
  • Jadwiga Pochwat
  • Jacek Szajnar

Rok szkolny 1988/89

  • Andrzej Rójek

Rok szkolny 1987/88

  • Grzegorz Guzik

Rok szkolny 1986/87

  • Dorota Duplaga
  • Zygmunt Piątek

Rok szkolny 1985/86

  • Ewa Birbach

Rok szkolny 1984/85

  • Marta Krupa

Rok szkolny 1983/84

  • Maciej Markiewski
  • Paweł Witowicz

Rok szkolny 1982/83

  • Ewa Czekaj
  • Agata Jaworska
  • Anna Korcz
  • Bogdan Maternia
  • Ewa Noworól
  • Maciej Orłowski
  • Andrzej Piszcz
  • Alicja Rymut
  • Katarzyna Wawszczak
  • Leszek Worosz
  • Beata Żelisko

Rok szkolny 1981/82

  • Jerzy Kopytko
  • Jarosław Kuncio
  • Wacław Makowski
  • Magdalena Posiewała
  • Małgorzata Suwała

Rok szkolny 1980/81

  • Zbigniew Deręgowski
  • Lilianna Przybyłko

Rok szkolny 1979/80

Rok szkolny 1978/79

  • Jadwiga Bednarska
  • Jacek Bieniasz
  • Artur Bijoś
  • Wojciech Bochenek
  • Janusz Kuras
  • Anna Pyrkosz
  • Krzysztof Szczygieł
  • Irena Szwed
  • Zbigniew Świder


ą
Olga Filipek,
3 mar 2013, 10:14
ą
Olga Filipek,
3 mar 2013, 10:28
ą
Olga Filipek,
3 mar 2013, 10:27
ą
Olga Filipek,
4 maj 2014, 08:03
Comments