Uczniowie‎ > ‎Nasze talenty‎ > ‎

Martyna Bobra rocznik 2013/2014

opublikowane: 20 sty 2016, 08:48 przez Robert Świder   [ zaktualizowane 15 wrz 2016, 01:53 ]
Nazywam się Martyna Bobra i jestem uczennicą klasy IIIB o profilu biologiczno-chemicznym w IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie.

Mam 18 lat i od 7 roku życia jestem tancerką w zespole "T-8" działającym przy MDK w Rzeszowie i SP nr 8. Treningi prowadzone są przez panią choreograf Dorotę Jandziś oraz Joannę Rzepkę i odbywają się trzy razy w tygodniu po 1,5h, a przed ważniejszymi występami nawet częściej.

Co daje mi taniec? Przede wszystkim odwagę i pewność siebie, a także zdolność do wyrażania emocji. Sukcesy zespołu są okupione ciężką pracą, litrami wylanego potu, a czasem łez i krwi. Pojawiają się też liczne siniaki, kontuzje. Wiem jednak, że jest to droga do spełnienia marzeń.


Podczas wyjazdów, które odbywają się kilka razy do roku, nie tylko uczestniczymy w Mistrzostwach, ale też odwiedzamy ciekawe zakątki świata i zawieramy przyjaźnie na całe życie. Gibraltar, Rosja, Watykan, Włochy, Niemcy, Węgry, Bułgaria, Litwa, Grecja to tylko nieliczne miejsca, które zwiedziłam z "teosiową" rodziną.
Ostatnimi czasy o zespole słyszy się coraz więcej, ponieważ jego osiągnięcia, mimo tego, że zawsze były ogromne, przeszły jednak na jeszcze wyższy poziom! 

  • II miejsce na Mistrzostwach Świata IDO Show Dance w Pradze, 2014 r.
  • II miejsce na Pucharze Świata IDO Show Dance w Rzymie, 2014 r.
  • II miejsce na Mistrzostwach Europy IDO Show Dance na Gibraltarze, 2015 r.
  • II miejsce na Mistrzostwach Europy IDO Show Dance w Riese, 2014 r.
  • II miejsce na Mistrzostwach Europy IDO Show Dance w St. Petersburgu, 2013 r.
  • I miejsce na Krajowych Mistrzostwach IDO Show Dance w Kielcach, 2014 r.
  • III miejsce na Krajowych Mistrzostwach IDO Show Dance w Szczecinie, 2015 r.Zapraszam do odwiedzenia fanpage'a mojego zespołu na facebooku T-8-Rzeszów

Comments