Uczniowie‎ > ‎

Olimpijczycy

Laureaci i finaliści olimpiad ogólnopolskich w latach 1970/1971-2012/2013.


Poniższa tabela zawiera informacje o laureatach i finalistach olimpiad i konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. 
Liczba wyświetlanych pozycji: 280
PrzedmiotNazwisko i imięOpiekun (Nazwisko i imię)RokSzczegóły
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
PrzedmiotNazwisko i imięOpiekun (Nazwisko i imię)RokSzczegóły
Astronomia Jezowit Marek  Kita Franciszka 1988  
Astronomia Jezowit Marek Kita Franciszka 1989  
Astronomia Jezowit Marek Kita Franciszka 1990  
Astronomia Cieśla Michał Stępień Danuta 1993  
Astronomia Kosturek Rafał  Kita Franciszka  1996  
Astronomia Kosturek Rafał  Kita Franciszka  1998  
Astronomia Skiba Tomasz  Kita Franciszka  1998  
Astronomia Skiba Tomasz Kita Franciszka  1999  
Astronomia Skiba Tomasz  Kita Franciszka  2000  
Biologia Bochenek Wojciech  Kot Stefania  1979  
Biologia Kotra Arnold  Ataman E.  1980  
Biologia Kryda Wojciech  Kot Stefania  1985  
Biologia Kryda Wojciech  Kot Stefania  1986  
Biologia Kryda Wojciech Kot Stefania 1986  
Biologia Stasiany Jerzy  Gwiżdż Anna  1989  
Biologia Król Piotr  Kot Stefania  1990  
Biologia Lasota Beata  Pliś Zofia 1990  
Biologia Grzywa Ewelina  Kot Stefania  2003  
Biologia Litwińczuk Natalia  Żmudziejewska Aneta 2004  
Biologia Mądrzak Julia  Kot Stefania  2005  
Biologia Magoń Wojciech  Kot Stefania  2006  
Biologia Chrzan Alicja  Żmudziejewska Aneta 2006  
Biologia Baran Bogusława  Kot Stefania  2007  
Biologia Magoń Wojciech  Kot Stefania  2007  
Biologia Peller Michał  Kot Stefania  2007  
Biologia Grzebyk Justyna  Żmudziejewska Aneta 2007  
Biologia Skręt Michał  Żmudziejewska Aneta 2007  
Biologia Paluch Katarzyna  Kot Stefania  2008  
Biologia Bury Stanisław  Żmudziejewska Aneta 2008  
Biologia Bury Stanisław  Żmudziejewska Aneta 2008  
Biologia Błaż Mikołaj  Kot Stefania  2009  
Biologia Bury Stanisław  Żmudziejewska Aneta 2009  
Chemia Makowski Wacław  Myszka Irena  1981  
Chemia Korchowiec Jacek  Myszka Irena  1982  
Chemia Guz Wiesław  Myszka Irena  1982  
Chemia Makowski Wacław  Myszka Irena  1982  
Chemia Guz Wiesław Myszka Irena 1983  
Chemia Waśko Bernard Myszka Irena 1985  
Chemia Szmuc Cezary Myszka Irena 1986  
Chemia Mrozek Adam Myszka Irena 1986  
Chemia Pociecha Damian Myszka Irena 1988  
Chemia Rojek Andrzej Myszka Irena 1988  
Chemia Pociecha Damian Myszka Irena 1989  
Chemia Pociecha Damian Myszka Irena 1990  
Chemia Mazur Ewelina Myszka Irena 1990  
Chemia Nowak Arkadiusz Myszka Irena 1990  
Chemia Nowak Wojciech Myszka Irena 1990  
Chemia Lubas Arkadiusz Myszka Irena 1991  
Chemia Kocyłowski Rafał Myszka Irena 1991  
Chemia Nowak Wojciech Myszka Irena 1991  
Chemia Nowak Wojciech Myszka Irena 1992  
Chemia Kocyłowski Rafał Myszka Irena 1992  
Chemia Lubas Arkadiusz Myszka Irena 1992  
Chemia Koziara Piotr Myszka Irena 1992  
Chemia Lis Norbert Myszka Irena 1992  
Chemia Nowak Wojciech Myszka Irena 1993  
Chemia Nawłoka Paulina Myszka Irena 1994  
Chemia Kurczab Paweł Myszka Irena 1994  
Chemia Sieniawski Michał Myszka Irena 1994  
Chemia Gawron Grzegorz Ćwiok Alicja 1995  
Chemia Złotek Paweł Myszka Irena 1995  
Chemia Piotrowska Dorota Myszka Irena 1995  
Chemia Niebudek Dorota Myszka Irena 1995  
Chemia Inglot Bartosz Myszka Irena 1995  
Chemia Gawron Grzegorz Ćwiok Alicja 1996  
Chemia Piotrowska Dorota Duliban J. 1996  
Chemia Piotrowska Dorota Duliban J. 1997  
Chemia Piotrowska Dorota Duliban J. 1997 Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna w Montrealu (Brązowy Medal) 
Chemia Inglot Bartosz Myszka Irena 1997  
Chemia Stokłosa Mariusz Myszka Irena 1997  
Chemia Kalambkiewicz Marta Myszka Irena 1997  
Chemia Kalambkiewicz Marta Myszka Irena 1998  
Chemia Kalambkiewicz Marta Myszka Irena 1999  
Chemia Bajda Marek Myszka Irena 1999  
Chemia Jamróz Krzysztof Ćwiok Alicja 2000  
Chemia Bajda Marek Myszka Irena 2000  
Chemia Jamróz Krzysztof Ćwiok Alicja 2001  
Chemia Jamróz Krzysztof Ćwiok Alicja 2002 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej 
Chemia Jamróz Krzysztof Ćwiok Alicja 2002  
Chemia Jamróz Grzegorz Ćwiok Alicja 2002  
Chemia Jamróz Grzegorz Ćwiok Alicja 2003  
Chemia Kalambkiewicz Elżbieta Myszka Irena 2003  
Chemia Jamróz Grzegorz Ćwiok Alicja 2004 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej 
Chemia Jamróz Grzegorz Ćwiok Alicja 2004 Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna w Kiel (Srebny Medal) 
Chemia Wdowik Tomasz  2006 Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej 
Chemia Magoń Wojciech Mazur-Piasek Mariola 2006  
Chemia Wdowik Tomasz Mazur-Piasek Mariola 2006  
Chemia Peller Michał Mazur-Piasek Mariola 2007  
Chemia Magoń Wojciech Mazur-Piasek Mariola 2007  
Chemia Magoń Wojciech Mazur-Piasek Mariola 2007 Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna w Moskwie (Złoty Medal) 
Ekologia Świeboda Paweł Gałuszka Henryka 1989  
Ekologia Szajnar Jacek Gałuszka Henryka 1989  
Ekologia Urban Paweł Kot Stefania 1997 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny 
Ekologia Urban Paweł Kot Stefania 1998 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny 
Ekologia Pryć Magdalena Kot Stefania 1999 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny 
Ekologia Pryć Magdalena Kot Stefania 2001  
Ekologia Wojcik Mirosław Kot Stefania 2001  
Ekologia Stachowicz Edyta Kot Stefania 2002  
Ekologia Litwińczuk Natalia Żmudziejewska Aneta 2003   
Ekologia Nowak Witold Kot Stefania 2004  
Ekologia Litwińczuk Natalia Żmudziejewska Aneta 2004  
Ekologia Przetacznik Paweł Kot Stefania 2006  
Ekologia Przetacznik Paweł Kot Stefania 2007  
Ekologia Rząsa Karolina Kot Stefania 2007 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny 
Ekologia Biesiadecka Justyna Kot Stefania 2007 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny 
Ekologia Jarosz Karol Kot Stefania 2010  
Filozofia Kawalec Paweł Żabińska-Osowy Małgorzata 1990  
Filozofia Gorlach Małgorzata Żabińska-Osowy Małgorzata 1993  
Filozofia Gorlach Małgorzata Żabińska-Osowy Małgorzata 1994  
Fizyka Szymański Wiktor Stępień Danuta 1978  
Fizyka Krupa Jacek Stępień Danuta 1979  
Fizyka Ekert Artur Zawadzki J. 1979  
Fizyka Górnicki Paweł Zawadzki J. 1980  
Fizyka Peczarski Marcin Stępień Danuta 1987  
Fizyka Jezowit Marek Kita Franciszka 1990  
Fizyka Puchała Ireneusz Banek Halina 1992  
Fizyka Cieśla Michał Stępień Danuta 1992  
Fizyka Cieśla Michał Stępień Danuta 1993  
Fizyka Filar Piotr Kita Franciszka 1996  
Fizyka Herba Konrad Kawalec Krystyna 1998  
Fizyka Łukaszewski Grzegorz Stępień Danuta 1999  
Fizyka Skibiński Piotr Kita Franciszka 2000  
Fizyka Toton Dawid Kita Franciszka 2001  
Fizyka Toton Dawid Kita Franciszka 2002  
Fizyka Szymański Marek Kita Franciszka 2004  
Fizyka Maliborski Maciej Kita Franciszka, Banek Halina, Stępień Danuta 2005 Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny 
Fizyka Magoń Wojciech Sikora Roman 2007  
Fizyka Mossoń Piotr Sikora Roman 2010  
Geografia Lonc Zbigniew Gałuszka Henryka 1975  
Geografia Deręgowski Zbigniew Gałuszka Henryka 1981  
Geografia Forystek Józef Gałuszka Henryka 1985  
Geografia Szajnar Jacek Gałuszka Henryka 1988  
Geografia Szajnar Jacek Gałuszka Henryka 1989  
Geografia Pożarycki Adam Gałuszka Henryka 1990  
Geografia Stec Artur Gałuszka Henryka 1991  
Geografia Rzepka Sławomir Gałuszka Henryka 1991  
Geografia Gałuszka Tomasz Gałuszka Henryka 1992  
Geografia Kowalski Przemysław Gałuszka Henryka 1999  
Geografia Oćwieja Iwona Gałuszka Henryka 2002 Wyróżnienie na Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Durbanie 
Geografia Oćwieja Iwona Gałuszka Henryka 2003  
Geografia Bosek Dominika Gębica Renata 2005  
Geografia Kłoda Mateusz Gębica Renata 2007  
Geografia Kłoda Mateusz Gębica Renata 2008  
Historia Wróbel Bogdan Busz M. 1984  
Historia Rzepka Sławomir Ździebło Anna 1989  
Historia Czarnik Michał Ździebło Anna 1997  
Historia Kłak Czesław Ździebło Anna 1998  
Historia Zembroń Grzegorz Żabińska-Osowy Małgorzata 1998  
Historia Kłak Czesław Ździebło Anna 1999  
Historia Zając Ewelina Ździebło Anna 2000  
Historia Złotek Adam Ździebło Anna 2003  
Historia Dąbrowska Magdalena Ździebło Anna 2009  
Informatyka Lasota Sławomir Wontor A. 1989 Uczestnik Międzynarodowej Olimpiady Informatyki 
Informatyka Lasota Sławomir Wontor A. 1990  
Informatyka Sipowicz Jakub Wontor A. 1991  
Informatyka Owsiany Grzegorz  1997  
Informatyka Bałamut Jerzy Olender Irena 1999  
Informatyka Skibiński Piotr Olender Irena 1999  
Informatyka Miszuris Wiktor Olender Irena 1999  
Informatyka Szydło Tomasz Olender Irena 2000  
Informatyka Skibiński Piotr Olender Irena 2000  
Informatyka Szymański Marek  2004  
Informatyka Ziemiański Grzegorz Olender Irena 2005  
Informatyka Leniowski Dariusz Olender Irena 2005  
Informatyka Majcher Łukasz Świder Robert 2012  
Inne Traczewska Katarzyna Kot Stefania 1991 Ogólnopolski Konkurs "Mój Las", II miejsce 
Inne "Ekosystem" - zespół wokalny uczniów klasy biol-chem Kot Stefania 1991 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej w Jeleniej Górze, II miejsce 
Inne Szulc Miłosz  1995 Olimpiada Wiedzy o Filmie 
Inne Kocyłowski Cezary  1995 Olimpiada Wiedzy o Filmie 
Inne Łukasz Katela  1998 Olimpiada Wiedzy Technicznej 
Inne Urban Paweł Kot Stefania 1999 Final Polskich Eliminacji do XI Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej, I miejsce 
Inne Gądek Leszek Kot Stefania 1999 Ogólnopolski Konkurs "Mój Las" 
Inne Wójcik Mirosław Kot Stefania 1999 Ogólnopolski Konkurs "Mój Las" 
Inne Zięba Jerzy Tkaczow Elżbieta 1999 Ogólnoploski Konkurs Wiedzy o Filmie 
Inne Łokaj Miłosz Tkaczow Elżbieta 1999 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie 
Język angielski Kliszczyk Miłosz Stanisz T. 1990  
Język angielski Kalandyk Paulina Malec Urszula 1994  
Język angielski Nowak Kaja Wianecka-Kusy Marzena 2007  
Język angielski Bąk Krzysztof Żybura Agnieszka 2008  
Język angielski Heckert Xavier Bochenek-Najda Anna 2009  
Język angielski Mroczka Anna Nowak Elżbieta 2011  
Język francuski Smoczeńska Katarzyna  1980  
Język francuski Ożóg Szymon  1994  
Język francuski Ożóg Ewa  1997  
Język francuski Kozimor Delfina Sondej Aneta 1998  
Język francuski Szczepańska Katarzyna Sondej Aneta 2002  
Język francuski Kuszejko Monika Adamus-Kawka Bernadeta 2007  
Język łaciński Wasilewski Rafał Drapała Olga 1997  
Język łaciński Niedziałek Joanna  Drapała Olga 2004  
Język łaciński Mańko Jacek Drapała Olga 2008  
Język niemiecki Gembicki Paweł Stopińska L. 1978  
Język niemiecki Suwała Małgorzata Płodzień Zofia 1982  
Język niemiecki Wałach Wacław Płodzień Zofia 1982  
Język niemiecki Lekowska Magdalena Białek Zofia 1986  
Język niemiecki Biernat Jacek Kędzierska-Zych Monika 1998  
Język niemiecki Wójtowicz Milena Białek Zofia 2003 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o RFN 
Język niemiecki Wójtowicz Milena Białek Zofia 2003  
Język niemiecki Panek Karolina Kędzierska-Zych Monika  2004  
Język niemiecki Panek Karolina Białek Zofia 2005  
Język niemiecki Tęcza Jakub Brzozowska-Spychała Marta  2008  
Język niemiecki Tęcza Jakub Brzozowska-Spychała Marta  2009  
Język niemiecki Pilat Łukasz Kędzierska-Zych Monika 2010 Międzynarodowa Olimpiada Języka Niemieckiego w Bielsku Białej 
Język niemiecki Pilat Łukasz Kędzierska-Zych Monika 2010 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Niemczech i Języku Niemieckim "Niemcy Bez Tajemnic" 
Język niemiecki Błaż Michał Kędzierska-Zych Monika 2010  
Język niemiecki Mossoń Piotr Kędzierska-Zych Monika 2010  
Język niemiecki Pilat Łukasz Kędzierska-Zych Monika 2011  
Język niemiecki Pilat Łukasz Kędzierska-Zych Monika 2012  
Język polski Mędrykiewicz Jadwiga Kobryń Anna 1975  
Język polski Pochwat Alina Siuta Zofia 1985  
Język polski Kotula Anna Kobryń Anna 1986  
Język rosyjski Mróz Bronisława Cieślikiewicz H. 1978  
Język rosyjski Szost Iwona Glesmer Marian 1980  
Język rosyjski Kocój Mariusz Hnatko-Szpytma Marta 1980  
Język rosyjski Paszkowska Agnieszka Hnatko-Szpytma Marta 1995  
Język rosyjski Wróbel Kalina Hnatko-Szpytma Marta 2000  
Matematyka Eberbach Eugeniusz Gajdek Wiesław 1971  
Matematyka Lonc Zbigniew Śnieżek A. 1977  
Matematyka Świder Zbigniew Dudek Genowefa 1979  
Matematyka Standler Adam Tęcza Paweł 1982  
Matematyka Stankiewicz Wojciech Gajdek Wiesław 1983  
Matematyka Witowicz Paweł Tęcza Paweł 1983  
Matematyka Peszek Robert Dudek Genowefa 1984  
Matematyka Witowicz Paweł Tęcza Paweł 1984  
Matematyka Peczarski Marcin Tęcza Paweł 1985  
Matematyka Kozioł Wacław Gajdek Wiesław 1986  
Matematyka Peczarski Marcin Tęcza Paweł 1987  
Matematyka Lasota Sławomir Gajdek Wiesław 1989  
Matematyka Lasota Sławomir Gajdek Wiesław 1990  
Matematyka Ziemiański Krzysztof Gajdek Wiesław 1991 Olimpiada Matematyczna 
Matematyka Ziemiański Krzysztof Gajdek Wiesław 1991 Międzynarodowe Zawody Matematyczne 
Matematyka Ziemiański Krzysztof Gajdek Wiesław 1991 Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna w Sitguna i Uppsali (Srebrny medal) 
Matematyka Wolański Piotr Kraus Mariusz 1991  
Matematyka Pisińska Małgorzata Gajdek Wiesław 1992  
Matematyka Ziemiański Krzysztof Gajdek Wiesław 1992  
Matematyka Sipowicz Jakub Kraus Mariusz 1992  
Matematyka Pisińska Małgorzata Gajdek Wiesław 1993  
Matematyka Ciebiera Krzysztof Kraus Mariusz 1993  
Matematyka Skiba Tomasz Gajdek Dorota 1999  
Matematyka Skibiński Piotr Gajdek Dorota 2000  
Matematyka Tymoczko Andrzej Kraus Mariusz 2000  
Matematyka Dędor Jerzy Gajdek Wiesław 2001  
Matematyka Jamróz Grzegorz Gajdek Dorota 2002  
Matematyka Toton Dawid Gajdek Wiesław 2002  
Matematyka Dędor Jerzy Gajdek Wiesław 2002  
Matematyka Jamróz Grzegorz Gajdek Dorota 2003  
Matematyka Jamróz Grzegorz Gajdek Dorota 2004  
Matematyka Skrzyński Paweł Gajdek Wiesław 2004  
Matematyka Doroz Szymon Gajdek Dorota 2005  
Matematyka Doroz Szymon Gajdek Wiesław 2006  
Matematyka Jerzak Teodor Gajdek Wiesław 2010  
Matematyka Jerzak Teodor Gajdek Wiesław 2011 Olimpiada Matematyczna 
Matematyka Jerzak Teodor Gajdek Wiesław 2011 Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna w Amsterdamie (Złoty medal) 
Matematyka Zuba Wiktor Gajdek Wiesław 2011  
Matematyka Błaż Mikołaj Skoczylas Joanna 2011  
Matematyka Jerzak Teodor Gajdek Wiesław 2012  
Nauki Społeczne Górny Piotr Siuta Zofia 1989  
Nauki Społeczne Kawalec Paweł Żabińska-Osowy Małgorzata 1990  
Nauki Społeczne Szajnar Jacek Żabińska-Osowy Małgorzata 1991  
Nauki Społeczne Lentyński Piotr Żabińska-Osowy Małgorzata 1993  
Nauki Społeczne Opaliński Marek Żabińska-Osowy Małgorzata 1993  
Nauki Społeczne Gorlach Małgorzata Żabińska-Osowy Małgorzata 1993  
Nauki Społeczne Gorlach Małgorzata Żabińska-Osowy Małgorzata 1994  
Nauki Społeczne Materna Grzegorz Żabińska-Osowy Małgorzata 1996  
Nauki Społeczne Tomczyk Barbara Żabińska-Osowy Małgorzata 2000  
Nauki Społeczne Leniart Mirosław Anna Ździebło 2004  
Ochrona środowiska Szybisty Tomasz  Gwiżdż Anna  1998  
Paleontologia Skibiński Radosław  1996 Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej 
Sztuka Zaborowska Hanna Szabatowska-Fudali Stanisława 1974  
Sztuka Stroiński Jacek Budzyń K. 1986  
Sztuka Jaskowska Justyna Ryba Grażyna 1991  
Sztuka Daraż Małgorzata Ryba Grażyna 1994  
Sztuka Szybisty Tomasz Ryba Grażyna 1997  
Sztuka Sońska Agnieszka Ryba Grażyna 1998  
Sztuka Wójcik Joanna Ryba Grażyna 1999  
Sztuka Rybak Jan Ryba Grażyna 2000  
Sztuka Kuchna Anna Ryba Grażyna 2002  
Wiedza o Polsce Szajnar Jacek Żabińska-Osowy Małgorzata 1990  
Wiedza o Polsce Kendziorek Hubert Żabińska-Osowy Małgorzata 1990  
Wiedza o Polsce Lentyński Piotr Żabińska-Osowy Małgorzata 1993  
Wiedza o Polsce Opaliński Marek Żabińska-Osowy Małgorzata 1993  
Liczba wyświetlanych pozycji: 280