Ikona dostępności
Przycisk zamknięcia
Wyszukaj
Przycisk zamknięcia

Aktualności

Webinarium dla ośmioklasistów „Działanie Systemu naboru elektronicznego firmy VULCAN”

Webinarium dla ośmioklasistów „Działanie Systemu naboru elektronicznego firmy VULCAN”

10.05.2021 r.

Zapraszamy na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentujemy działanie Systemu naboru elektronicznego firmy VULCAN. Podczas prezentacji opowiemy kandydatom jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku pokazując na żywo działanie systemu.

Warsztaty z teorii gier  - relacja

Warsztaty z teorii gier - relacja

06.05.2021 r.

Dnia 6 maja 2021 roku uczniowie klas pierwszych i drugich interesujący się matematyką wzięli udział w warsztatach online z teorii gier: „O grach, w których zachowania jednostek kształtują byt społeczności” organizowanych przez Uniwersytet Warszawski.

Wykład pod tytułem "O dylemacie więźnia i wypasaniu krów” poprowadzony został przez prof. dr hab. Jerzego Tyszkiewicza.

Słowa Dyrektora Szkoły do tegorocznych maturzystów

Słowa Dyrektora Szkoły do tegorocznych maturzystów

29.04.2021 r.

Drodzy Absolwenci!

IV Liceum Ogólnokształcące rozstaje się dziś z rocznikiem, który rozpoczynał naukę w roku szkolnym 2018/2019, a przejdzie do historii pod symboliczną nazwą „Matura 2021”. Z całego serca gratuluję Wam sukcesu, jakim jest ukończenie szkoły. Zarówno Wam, jak i Waszym Rodzicom dziękuję za trzyletnią współpracę z Dyrekcją, Wychowawcami i Gronem Pedagogicznym IV Liceum. Waszym wychowawcom i nauczycielom składam podziękowania za trud i serce, które włożyli w kształcenie i wychowanie Was.

ZAWODY MATEMATYCZNE NÁBOJ ON-LINE

ZAWODY MATEMATYCZNE NÁBOJ ON-LINE

27.04.2021 r.

Dnia 23 kwietnia 2021r. odbyła się tegoroczna edycja Międzynarodowego Drużynowego Konkursu Matematycznego  Náboj w wersji online. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w kategorii juniorów.

Drużynę A stanowili Aleksandra Dobrzańska, Arkadiusz Babiarz, Maciej Rachelski , Emanuel Samocki ( wszyscy z 2As) oraz Przemysław Reizer ( 2Es).

Drużynę B stanowili uczniowie z klasy 2Hs Karolina Kawa, Jakub Pociask, Krzysztof Stec, Angelo Kowalski, Radosław Jabłoński.

 Akcja Żonkile 2021 w IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie

Akcja Żonkile 2021 w IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie

22.04.2021 r.

19 kwietnia 2021 roku przypadała 78. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim - największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie. Marek Edelman - jeden z ocalałych z warszawskiego getta, ostatni dowódca ŻOB, osoba dzięki której mógł powstać literacki dokument o wyścigu ze śmiercią, czyli książka „Zdążyć przed Panem Bogiem” - 19 kwietnia, w rocznicę powstania, składał bukiet żółtych kwiatów pod Pomnikiem Bohaterów Getta na Muranowie. Żonkil stał się symbolem szacunku i pamięci o powstaniu.

Biblioteka
Internat
Działalność SU
Pedagog szkolny
Matura 2021
Łacina w 4 LO
Przydatne linki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij