Informacje‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Pierwsza powieść ucznia IV LO - Jakuba Drzewickiego

opublikowane: 2 mar 2016, 13:18 przez Kamil Malik   [ zaktualizowane 2 mar 2016, 13:20 ]
Z radością i dumą informujemy, że Jakub Drzewicki, uczeń klasy 3g, wydał właśnie (pod pseudonimem Rupert Grinn) swoją pierwszą książkę!

Powieść – z gatunku fantastyka/science fiction zatytułowana jest „TWÓRCY” i składa się z dwóch opowiadań – pierwsze dotyczy końca, a drugie początku wszechświata. 

OPIS POWIEŚCI:

Jest rok 2660. Ludzie żyjący w różnych wszechświatach nie są szczęśliwi – ich życie jest zautomatyzowane i pozbawione wszelkich emocji. Już od pierwszych dni życia zażywają preparat, który zabija w nich zdolność kreacji oraz odczuwania. Zwolenników prawdziwego człowieczeństwa jest niewielu. Chcą nadać światu inny wymiar, ale ceną jest zgładzenie miliardów ludzi…

W roku 2660 wykryto po drugiej stronie Septium cywilizację. Ona także walczyła o przetrwanie. Pozbawiony sumienia i emocji rząd wydał rozkaz zniszczenia owej rasy. Wyścig zbrojeń trwa po dziś dzień, a imię projektu śmierci brzmi: M. E. S. J. A. S. Z.

Książkę można kupić na stronie http://warszawskagrupawydawnicza.pl/produkt/tworcy/, a już niebawem także w sieciach takich jak: empik i Matras.

Comments