Szukaj

Dyplomy Kopernikowskie przyznawane są przez Radę Pedagogiczną wybitnym uczniom szkoły.

Po raz pierwszy wręczono je 9 lutego 1979 r. w Dniu Patrona szkoły.

Rok szkolny 2016/2017

  • Beata Barszczak
  • Julia Bilińska
  • Maciej Czyż
  • Jakub Ficek
  • Marlena Fudali
  • Dominika Gajewska
  • Tomasz Grzywa
  • Radosław Jasiewicz
  • Zuzanna Kowalska
  • Małgorzata Król
  • Izabela Krubnik
  • Justyna Kuna
  • Aleksandra Leśniak
  • Marcin Łasica
  • Klaudia Pęcak
  • Jakub Ratajczak
  • Gabriela Rzeźnikiewicz
  • Jakub Sala
  • Kaja Skrzek
  • Dominika Stachowicz
  • Bartosz Synoś
  • Gabriela Szczygieł
  • Magdalena Szpunar
  • Adrian Ślusarz
  • Gabor Tęcza
  • Karol Tołpa
  • Damian Tulej
  • Aleksandra Warchoł
  • Natalia Wcisło
  • Wiktoria Wiernik
  • Łucja Wojdyło

Rok szkolny 2015/2016

  • Izabela Bester
  • Martyna Bobra
  • Klaudia Ciupak
  • Kornel Dulęba
  • Kamil Gierulski
  • Aleksandra Gul
  • Katarzyna Kołacz
  • Łukasz Kondraciuk
  • Marcin Kulczycki
  • Dorota Kulig
  • Dominik Lehmann
  • Gabriela Mierzwa
  • Konrad Mierzwa
  • Rafał Mucha
  • Mariusz Niwiński
  • Dominik Nosek
  • Przemysław Oliwa
  • Przemysław Prusak
  • Aleksandra Rykowska
  • Malwina Sala
  • Angelika Serwin
  • Rafał Skrzat
  • Kamila Świeca
  • Mikołaj Tama
  • Piotr Toczek
  • Jaropełk Wantuła-Winikajtis
  • Aleksander Wiącek
  • Paulina Wiech
  • Karol Wolański

Rok szkolny 2014/2015

  • Michał Bierut
  • Wojciech Brzeziński
  • Joanna Byjoś
  • Magdalena Ceglarz
  • Maciej Gumieniak
  • Sebastian Jarosz
  • Patryk Jasielski
  • Maja Jasiewicz
  • Dariusz Krajewski
  • Klaudia Mocha
  • Dominika Morończyk
  • Magdalena Paśko
  • Aleksandra Pietrucha
  • Kinga Puła
  • Dominika Siwik
  • Inga Skalska
  • Aleksandra Soboń
  • Aleksandra Sobota
  • Filip Sondej
  • Daniel Sowa
  • Zuzanna Szelejak
  • Kamila Szeliga
  • Jakub Tronina
  • Rafał Tulej
  • Marta Wieczorek
  • Maciej Wieloch
  • Anna Wiktor

Rok szkolny 2013/2014

  • Karolina Bartusik
  • Adrian Bednarz
  • Bartłomiej Drogoń
  • Ewelina Czapla
  • Dawid Czeluśniak
  • Piotr Grabiec
  • Joanna Grzędzicka
  • Daniel Gut
  • Wojciech Gugała
  • Jakub Krupa
  • Dominik Kulon
  • Marek Kuźniar
  • Izabela Matias
  • Aneta Myszka
  • Maciej Piotrowski
  • Karol Romańczyk
  • Agnieszka Rusinek
  • Przemysław Ryś
  • Monika Wilanowska
  • Magdalena Żarek

Rok szkolny 2012/2013

  • Amadeusz Ataman
  • Mikołaj Błaż
  • Aleksandra Borowiec
  • Klaudia Ceglarz
  • Piotr Dańko
  • Lidia Dobrowolska
  • Małgorzata Dronka
  • Kamil Filip
  • Anna Grzywa
  • Jakub Kołodziej
  • Izabela Pałka
  • Monika Piechocińska
  • Wojciech Proszak
  • Karolina Raus
  • Karolina Szabarkiewicz
  • Kinga Wesołowska

Rok szkolny 2011/2012

  • Michał Czyż
  • Dominika Drąg
  • Natalia Fornal
  • Jakub Głąb
  • Teodor Jerzak
  • Natalia Kyc
  • Katarzyna Madeja
  • Łukasz Majcher
  • Monika Małecka
  • Anna Mroczka
  • Łukasz Pilat
  • Anna Pryć
  • Agnieszka Szot

Rok szkolny 2010/2011

  • Aleksander Arian
  • Łukasz Bojda
  • Patrycja Bukowska
  • Jakub Dubański
  • Paulina Dudek
  • Dariusz Dziubek
  • Jakub Gerula
  • Anna Gruchała
  • Karol Jarosz
  • Maciej Karaś
  • Bartłomiej Łukasik
  • Daniel Ryszka
  • Monika Sieczkowska
  • Magdalena Tronina
  • Piotr Wrotny
  • Wiktor Zuba

Rok szkolny 2009/2010

  • Paulina Bałchan
  • Andrzej Baran
  • Michał Błaż
  • Klaudyna Chmiel
  • Arkadiusz Drabinki
  • Mateusz Grzesik
  • Paweł Hamdan
  • Łukasz Konieczny
  • Michał Kozdęba
  • Dawid Lachcik
  • Piotr Massoń
  • Anna Marzec
  • Anna Pasieka
  • Filip Przybyło
  • Aleksandra Tupaj

Rok szkolny 2008/2009

  • Bartosz Andres
  • Piotr Eckhardt
  • Bartosz Bąk
  • Stanisław Bury
  • Krzysztof Chrzanowski
  • Magdalena Dąbrowska
  • Krzysztof Fus
  • Łukasz Grabiec
  • Sławomir Gdyk
  • Xavier Heckert
  • Agnieszka Jamróz
  • Michał Jędrzejek
  • Aleksandra Kler
  • Małgorzata Krok
  • Krzysztof Lubas
  • Maciej Popek
  • Łukasz Potępa
  • Patrycja Sowa
  • Agnieszka Szala
  • Grzegorz Ślósarczyk
  • Jakub Tęcza
  • Joanna Więcej
  • Joanna Woźniak
  • Jakub Ziemniak

Rok szkolny 2007/2008

  • Joanna Baran
  • Krzysztof Bąk
  • Justyna Biesiadecka
  • Angelika Błażejewska
  • Patrycja Franczyk
  • Mateusz Frącz
  • Jacek Gąsior
  • Karolina Guz
  • Tomasz Kawka
  • Mateusz Kłoda
  • Łukasz Mazur
  • Marek Murias
  • Kaja Nowak
  • Katarzyna Paluch
  • Paweł Przetacznik
  • Paweł Różański
  • Karolina Rzęsa

Rok szkolny 2006/2007

  • Bogusława Baran
  • Adrian Durka
  • Łukasz Gębica
  • Justyna Grzebyk
  • Krzysztof Kozubski
  • Monika Kusztejko
  • Wojciech Magoń
  • Konrad Misa
  • Michał Peller
  • Przemysław Roczek
  • Roksana Różańska
  • Michał Skręt
  • Cezary Skrzyński
  • Karol Witek

Rok szkolny 2005/2006

  • Joanna Bajorek
  • Dominik Bąk
  • Dominika Bosek
  • Alicja Chrzan
  • Szymon Doroz
  • Jacek Lubera
  • Elżbieta Kamycka
  • Karolina Panek
  • Maciej Rząsa
  • Kamil Szostek
  • Tomasz Wdowik
  • Justyna Wnęk

Rok szkolny 2004/2005

  • Sebastian Biela
  • Dominika Czajak
  • Marcin Gorczakowski
  • Dariusz Leniowski
  • Katarzyna Lisak
  • Ewa Matczyńska
  • Julia Mądrzak
  • Witold Nowak
  • Michał Rączy
  • Aleksandra Rzeźnik

Rok szkolny 2003/2004

  • Natalia Grochowska
  • Grzegorz Jamróz
  • Elżbieta Kalembkiewicz
  • Natalia Litwińczuk
  • Joanna Miazga
  • Jakub Mróz
  • Natalia Salamon
  • Katarzyna Sitarska
  • Aldona Szuba
  • Adrian Ślęczka
  • Agnieszka Żyłka

Rok szkolny 2002/2003

  • Szymon Cyran
  • Anna Kuchna
  • Iwona Oćwieja
  • Edyta Stachowicz
  • Magdalena Zadrożny
  • Adam Złotek

Rok szkolny 2001/2002

  • Jerzy Dędor
  • Krzysztof Jamróz
  • Konrad Leniowski
  • Łukasz Mróz
  • Krzysztof Myrda
  • Julia Sońska
  • Agata Sroka
  • Katarzyna Szczepańska
  • Bartłomiej Tomkowicz
  • Daniel Toton

Rok szkolny 2000/2001

  • Magdalena Dąbrowska
  • Marta Detyna
  • Lesław Gajecki
  • Nina Hałabuz
  • Ewelina Kulbida
  • Gabriela Soja
  • Mirosław Wójcik
  • Izabela Żarów

Rok szkolny 1999/2000

  • Marek Bajda
  • Magda Pryć
  • Tomasz Skiba
  • Mateusz Żmuda
  • Joanna Czarnik
  • Przemysław Górka
  • Czesław Kłak
  • Katarzyna Kokoszka
  • Andrzej Tymoczko
  • Piotr Skibiński
  • Joanna Wójcik
  • Wojciech Żyłka

Rok szkolny 1998/1999

  • Jerzy Bałamut
  • Jacek Biernat
  • Marcin Kostkiewicz
  • Przemysław Kowalski
  • Agnieszka Lasek
  • Wiktor Miszuris
  • Wojciech Rak
  • Agnieszka Rojek
  • Artur Rykała
  • Dominika Rylska
  • Agnieszka Sońska
  • Tomasz Szybisty
  • Paweł Urban
  • Jadwiga Ziółkowska
  • Magdalena Żeglin

Rok szkolny 1997/1998

  • Marcin Bielak
  • Paweł Chochrek
  • Barbara Chudzik
  • Anna Deręgowska
  • Radosław Dziepak
  • Katarzyna Foremna
  • Daniel Gajecki
  • Marta Kalembkiewicz
  • Łukasz Kaleta
  • Grzegorz Kaplita
  • Rafał Kosturek
  • Maria Krząstek
  • Marcin Mączka
  • Ewa Ożóg
  • Lilianna Pazdan
  • Magdalena Rusek
  • Mariusz Stokłosa
  • Tomasz Wojtowicz
  • Krzysztof Wolańczyk
  • Grzegorz Zembroń

Rok szkolny 1996/1997

  • Dominik Arciszewski
  • Marek Gołębiowski
  • Bartosz Górski
  • Grzegorz Hałaj
  • Bartosz Inglot
  • Seweryn Kędra
  • Grzegorz Owsiany
  • Dorota Piotrowska
  • Iwona Rubiś
  • Adam Szurlej
  • Adam Ślawski

Rok szkolny 1995/1996

  • Edyta Andzel
  • Paweł Boczar
  • Michał Dwuźnik
  • Piotr Filar
  • Grzegorz Gawron
  • Oskar Kędzierski
  • Dorota Niebudek
  • Roman Rusocki
  • Wojciech Stecko
  • Karina Sterzel
  • Anna Sroka
  • Agnieszka Warchoł
  • Paweł Złotek

Rok szkolny 1994/1995

  • Marta Berdel
  • Kinga Brzewska
  • Rafał Garnek
  • Małgorzata Gorlach
  • Paweł Kurczab
  • Agnieszka Leszczak
  • Paulina Nawłoka
  • Rafał Ragan
  • Michał Sieniawski
  • Konrad Tupaj

Rok szkolny 1993/1994

  • Paweł Kopeć
  • Katarzyna Kurczab
  • Jacek Łęgiewicz
  • Katarzyna Wątroba

Rok szkolny 1992/1993

  • Andrzej Chłodziński
  • Michał Cieśla
  • Piotr Kamiński
  • Piotr Lentyński
  • Arkadiusz Lubas
  • Wojciech Nowak
  • Małgorzata Pisińska

Rok szkolny 1991/1992

  • Justyna Jaskowska
  • Paweł Kawa
  • Rafał Kocyłowski
  • Małgorzata Sobiło
  • Krzysztof Ziemiański

Rok szkolny 1990/1991

  • Ewelina Mazur
  • Sławomir Samolej
  • Sławomir Rzepka
  • Katarzyna Wojdyło

Rok szkolny 1989/1990

  • Marek Jezowit
  • Waldemar Pałęcki
  • Damian Pociecha
  • Jadwiga Pochwat
  • Jacek Szajnar

Rok szkolny 1988/1989

  • Andrzej Rójek

Rok szkolny 1987/1988

  • Grzegorz Guzik

Rok szkolny 1986/1987

  • Dorota Duplaga
  • Zygmunt Piątek

Rok szkolny 1985/1986

  • Ewa Birbach

Rok szkolny 1984/1985

  • Marta Krupa

Rok szkolny 1983/1984

  • Maciej Markiewski
  • Paweł Witowicz

Rok szkolny 1982/1983

  • Ewa Czekaj
  • Agata Jaworska
  • Anna Korcz
  • Bogdan Maternia
  • Ewa Noworól
  • Maciej Orłowski
  • Andrzej Piszcz
  • Alicja Rymut
  • Katarzyna Wawszczak
  • Leszek Worosz
  • Beata Żelisko

Rok szkolny 1981/1982

  • Jerzy Kopytko
  • Jarosław Kuncio
  • Wacław Makowski
  • Magdalena Posiewała
  • Małgorzata Suwała

Rok szkolny 1980/1981

  • Zbigniew Deręgowski
  • Lilianna Przybyłko

Rok szkolny 1979/1980

Rok szkolny 1978/1979

  • Jadwiga Bednarska
  • Jacek Bieniasz
  • Artur Bijoś
  • Wojciech Bochenek
  • Janusz Kuras
  • Anna Pyrkosz
  • Krzysztof Szczygieł
  • Irena Szwed
  • Zbigniew Świder
Galeria zdjęć
  • Dyplomy Kopernikowskie
  • Dyplomy Kopernikowskie
  • Dyplomy Kopernikowskie
  • Dyplomy Kopernikowskie
Biblioteka
UKS Czwórka
Działalność SU
Pedagog szkolny
Matura 2018
Łacina w 4 LO
Przydatne linki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies