Szukaj
Lp Przedmiot olimpiada Nazwisko i imię Opiekun Rok szkolny Uwagi
1 Matematyka  Eberbach Eugeniusz  Gajdek Wiesław  1970/1971  
2 Sztuka  Zaborowska Hanna  Szabatowska-Fudali Stanisława  1973/1974  
3 Geografia  Lonc Zbigniew  Gałuszka Henryka  1974/1975  
4 Język polski  Mędrykiewicz Jadwiga  Kobryń Anna  1974/1975  
5 Matematyka  Lonc Zbigniew  Śnieżek Aleksander 1976/1977  
6 Fizyka  Krupa Jacek  Stępień Danuta  1977/1978  
7 Fizyka  Szymański Wiktor  Stępień Danuta  1977/1978  
8 Język niemiecki  Gembicki Paweł  Stopińska Lucyna 1977/1978  
9 Język rosyjski  Mróz Bronisława  Cieślikiewicz Helena 1977/1978  
10 Biologia  Bochenek Wojciech   Kot Stefania   1978/1979  
11 Fizyka  Ekert Artur  Zawadzki Józef 1978/1979  
12 Matematyka  Świder Zbigniew  Dudek Genowefa  1978/1979  
13 Biologia  Kotra Arnold   Ataman Emilia 1979/1980  
14 Fizyka  Górnicki Paweł  Zawadzki Józef 1979/1980  
15 Język francuski  Smoczeńska Katarzyna    1979/1980  
16 Język rosyjski  Szost Iwona  Glesmer Marian  1979/1980  
17 Język rosyjski  Kocój Mariusz  Hnatko-Szpytma Marta  1979/1980  
18 Chemia  Makowski Wacław   Myszka Irena   1980/1981  
19 Geografia  Deręgowski Zbigniew  Gałuszka Henryka  1980/1981  
20 Chemia  Korchowiec Jacek   Myszka Irena   1981/1982  
21 Chemia  Guz Wiesław   Myszka Irena   1981/1982  
22 Chemia  Makowski Wacław   Myszka Irena   1981/1982  
23 Język niemiecki  Suwała Małgorzata  Płodzień Zofia  1981/1982  
24 Język niemiecki  Wałach Wacław  Płodzień Zofia  1981/1982  
25 Matematyka  Standler Adam  Tęcza Paweł  1981/1982  
26 Chemia  Guz Wiesław  Myszka Irena  1982/1983  
27 Matematyka  Stankiewicz Wojciech  Gajdek Wiesław  1982/1983  
28 Matematyka  Witowicz Paweł  Tęcza Paweł  1982/1983  
29 Historia  Wróbel Bogdan  Busz Maria 1983/1984  
30 Matematyka  Witowicz Paweł  Tęcza Paweł  1983/1984  
31 Matematyka  Peszek Robert  Dudek Genowefa  1983/1984  
32 Biologia  Kryda Wojciech   Kot Stefania   1984/1985  
33 Chemia  Waśko Bernard  Myszka Irena  1984/1985  
34 Geografia  Forystek Józef  Gałuszka Henryka  1984/1985  
35 Język polski  Pochwat Alina  Siuta Zofia  1984/1985  
36 Matematyka  Peczarski Marcin  Tęcza Paweł  1984/1985  
37 Biologia  Kryda Wojciech  Kot Stefania  1985/1986  
38 Chemia  Szmuc Cezary  Myszka Irena  1985/1986  
39 Chemia  Mrozek Adam  Myszka Irena  1985/1986  
40 Język niemiecki  Lekowska Magdalena  Białek Zofia  1985/1986  
41 Język polski  Kotula Anna  Kobryń Anna  1985/1986  
42 Matematyka  Kozioł Wacław  Gajdek Wiesław  1985/1986  
43 Sztuka  Stroiński Jacek  Budzyń Krystyna 1985/1986  
44 Fizyka  Peczarski Marcin  Stępień Danuta  1986/1987  
45 Matematyka  Peczarski Marcin  Tęcza Paweł  1986/1987  
46 Astronomia  Jezowit Marek   Kita Franciszka  1987/1988  
47 Chemia  Pociecha Damian  Myszka Irena  1987/1988  
48 Chemia  Rojek Andrzej  Myszka Irena  1987/1988  
49 Geografia  Szajnar Jacek  Gałuszka Henryka  1987/1988  
50 Astronomia  Jezowit Marek  Kita Franciszka  1988/1989  
51 Biologia  Stasiany Jerzy   Gwiżdż Anna   1988/1989  
52 Chemia  Pociecha Damian  Myszka Irena  1988/1989  
53 Ekologia  Świeboda Paweł  Gałuszka Henryka  1988/1989  
54 Ekologia  Szajnar Jacek  Gałuszka Henryka  1988/1989  
55 Geografia  Szajnar Jacek  Gałuszka Henryka  1988/1989  
56 Historia  Rzepka Sławomir  Ździebło Anna  1988/1989  
57 Informatyka  Lasota Sławomir  Wontor Andrzej 1988/1989 Uczestnik Międzynarodowej Olimpiady Informatyki 
58 Matematyka  Lasota Sławomir  Gajdek Wiesław  1988/1989  
59 Nauki Społeczne  Górny Piotr  Siuta Zofia  1988/1989  
60 Astronomia  Jezowit Marek  Kita Franciszka  1989/1990  
61 Biologia  Król Piotr   Kot Stefania   1989/1990  
62 Biologia  Lasota Beata   Pliś Zofia  1989/1990  
63 Chemia  Pociecha Damian  Myszka Irena  1989/1990  
64 Chemia  Mazur Ewelina  Myszka Irena  1989/1990  
65 Chemia  Nowak Arkadiusz  Myszka Irena  1989/1990  
66 Chemia  Nowak Wojciech  Myszka Irena  1989/1990  
67 Filozofia  Kawalec Paweł  Żabińska-Osowy Małgorzata  1989/1990  
68 Fizyka  Jezowit Marek  Kita Franciszka  1989/1990  
69 Geografia  Pożarycki Adam  Gałuszka Henryka  1989/1990  
70 Informatyka  Lasota Sławomir  Wontor Andrzej 1989/1990  
71 Język angielski  Kliszczyk Miłosz  Stanisz Teresa 1989/1990  
72 Matematyka  Lasota Sławomir  Gajdek Wiesław  1989/1990  
73 Wiedza o Polsce  Szajnar Jacek  Żabińska-Osowy Małgorzata  1989/1990  
74 Wiedza o Polsce  Kendziorek Hubert  Żabińska-Osowy Małgorzata  1989/1990  
75 Chemia  Lubas Arkadiusz  Myszka Irena  1990/1991  
76 Chemia  Kocyłowski Rafał  Myszka Irena  1990/1991  
77 Chemia  Nowak Wojciech  Myszka Irena  1990/1991  
78 Geografia  Stec Artur  Gałuszka Henryka  1990/1991  
79 Geografia  Rzepka Sławomir  Gałuszka Henryka  1990/1991  
80 Informatyka  Sipowicz Jakub  Wontor Andrzej 1990/1991  
81 Matematyka  Ziemiański Krzysztof  Gajdek Wiesław  1990/1991 Olimpiada Matematyczna 
82 Matematyka  Wolański Piotr  Kraus Mariusz  1990/1991  
83 Matematyka  Ziemiański Krzysztof  Gajdek Wiesław  1990/1991 Międzynarodowe Zawody Matematyczne 
84 Matematyka  Ziemiański Krzysztof  Gajdek Wiesław  1990/1991 Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna w Sitguna i Uppsali (Srebrny medal)
85 Wiedzy o Polsce Szajnar Jacek  Żabińska-Osowy Małgorzata  1989/1990  
86 Artystyczna Jaskowska Justyna  Ryba Grażyna  1990/1991  
87 Chemia  Nowak Wojciech  Myszka Irena  1991/1992  
88 Chemia  Kocyłowski Rafał  Myszka Irena  1991/1992  
89 Chemia  Lubas Arkadiusz  Myszka Irena  1991/1992  
90 Chemia  Koziara Piotr  Myszka Irena  1991/1992  
91 Chemia  Lis Norbert  Myszka Irena  1991/1992  
92 Fizyka  Puchała Ireneusz  Banek Halina  1991/1992  
93 Fizyka  Cieśla Michał  Stępień Danuta  1991/1992  
94 Geografia  Gałuszka Tomasz  Gałuszka Henryka  1991/1992  
95 Matematyka  Sipowicz Jakub  Kraus Mariusz  1991/1992  
96 Matematyka  Pisińska Małgorzata  Gajdek Wiesław  1991/1992  
97 Matematyka  Ziemiański Krzysztof  Gajdek Wiesław  1991/1992  
98 Astronomia  Cieśla Michał  Stępień Danuta  1992/1993  
99 Chemia  Nowak Wojciech  Myszka Irena  1992/1993  
100 Filozofia  Gorlach Małgorzata  Żabińska-Osowy Małgorzata  1992/1993  
101 Fizyka  Cieśla Michał  Stępień Danuta  1992/1993  
102 Matematyka  Ciebiera Krzysztof  Kraus Mariusz  1992/1993  
103 Matematyka  Pisińska Małgorzata  Gajdek Wiesław  1992/1993  
104 Filozofia  Gorlach Małgorzata  Żabińska-Osowy Małgorzata  1992/1993  
105 Wiedza o Polsce  Lentyński Piotr  Żabińska-Osowy Małgorzata  1992/1993  
106 Wiedza o Polsce  Opaliński Marek  Żabińska-Osowy Małgorzata  1992/1993  
107 Chemia  Nawłoka Paulina  Myszka Irena  1993/1994  
108 Chemia  Kurczab Paweł  Myszka Irena  1993/1994  
109 Chemia  Sieniawski Michał  Myszka Irena  1993/1994  
110 Filozofia  Gorlach Małgorzata  Żabińska-Osowy Małgorzata  1993/1994  
111 Język angielski  Kalandyk Paulina  Malec Urszula  1993/1994  
112 Język francuski  Ożóg Szymon    1993/1994  
113 Artystyczna Daraż Małgorzata  Ryba Grażyna  1993/1994  
114 Chemia  Złotek Paweł  Myszka Irena  1994/1995  
115 Chemia  Piotrowska Dorota  Myszka Irena  1994/1995  
116 Chemia  Gawron Grzegorz  Ćwiok Alicja  1994/1995  
117 Chemia  Niebudek Dorota  Myszka Irena  1994/1995  
118 Chemia  Inglot Bartosz  Myszka Irena  1994/1995  
119 Inne  Szulc Miłosz    1994/1995 Olimpiada Wiedzy o Filmie 
120 Inne  Kocyłowski Cezary    1994/1995 Olimpiada Wiedzy o Filmie 
121 Język rosyjski  Paszkowska Agnieszka  Hnatko-Szpytma Marta  1994/1995  
122 Astronomia  Kosturek Rafał   Kita Franciszka   1995/1996  
123 Chemia  Gawron Grzegorz  Ćwiok Alicja  1995/1996  
124 Chemia  Piotrowska Dorota  Duliban Jerzy 1995/1996  
125 Fizyka  Filar Piotr  Kita Franciszka  1995/1996  
126 Wiedzy o społeczeństwie Materna Grzegorz  Żabińska-Osowy Małgorzata  1995/1996  
127 Paleontologia  Skibiński Radosław    1995/1996 Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej 
128 Chemia  Piotrowska Dorota  Duliban J.  1996/1997  
129 Chemia  Inglot Bartosz  Myszka Irena  1996/1997  
130 Chemia  Stokłosa Mariusz  Myszka Irena  1996/1997  
131 Chemia  Piotrowska Dorota  Duliban J.  1996/1997 Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna w Montrealu (Brązowy Medal) 
132 Chemia  Kalambkiewicz Marta  Myszka Irena  1996/1997  
133 Ekologia  Urban Paweł  Kot Stefania  1996/1997 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny 
134 Historia  Czarnik Michał  Ździebło Anna  1996/1997  
135 Informatyka  Owsiany Grzegorz    1996/1997  
136 Język francuski  Ożóg Ewa    1996/1997  
137 Język łaciński  Wasilewski Rafał  Drapała Olga  1996/1997  
138 Sztuka  Szybisty Tomasz  Ryba Grażyna  1996/1997  
139 Astronomia  Kosturek Rafał   Kita Franciszka   1997/1998  
140 Astronomia  Skiba Tomasz   Kita Franciszka   1997/1998  
141 Chemia  Kalambkiewicz Marta  Myszka Irena  1997/1998  
142 Ekologia  Urban Paweł  Kot Stefania  1997/1998 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny 
143 Fizyka  Herba Konrad  Kawalec Krystyna  1997/1998  
144 Historia  Kłak Czesław  Ździebło Anna  1997/1998  
145 Historia  Zembroń Grzegorz  Żabińska-Osowy Małgorzata  1997/1998  
146 Wiedzy Technicznej Łukasz Katela    1997/1998 Olimpiada Wiedzy Technicznej 
147 Język francuski  Kozimor Delfina  Sondej Aneta  1997/1998  
148 Język niemiecki  Biernat Jacek  Kędzierska-Zych Monika  1997/1998  
149 Ochrona środowiska  Szybisty Tomasz   Gwiżdż Anna   1997/1998  
150 Sztuka  Sońska Agnieszka  Ryba Grażyna  1997/1998  
151 Astronomia  Skiba Tomasz  Kita Franciszka   1998/1999  
152 Chemia  Kalambkiewicz Marta  Myszka Irena  1998/1999  
153 Chemia  Bajda Marek  Myszka Irena  1998/1999  
154 Ekologia  Pryć Magdalena  Kot Stefania  1998/1999 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny 
155 Fizyka  Łukaszewski Grzegorz  Stępień Danuta  1998/1999  
156 Geografia  Kowalski Przemysław  Gałuszka Henryka  1998/1999  
157 Historia  Kłak Czesław  Ździebło Anna  1998/1999  
158 Informatyka  Bałamut Jerzy  Olender Irena  1998/1999  
159 Informatyka  Skibiński Piotr  Olender Irena  1998/1999  
160 Informatyka  Miszuris Wiktor  Olender Irena  1998/1999  
161 Inne  Urban Paweł  Kot Stefania  1998/1999 Finał Polskich Eliminacji do XI Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej, I miejsce 
162 Inne  Zięba Jerzy  Tkaczow Elżbieta  1998/1999 Ogólnoploski Konkurs Wiedzy o Filmie 
163 Inne  Łokaj Miłosz  Tkaczow Elżbieta  1998/1999 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie 
164 Matematyka  Skiba Tomasz  Gajdek Dorota  1998/1999  
165 Artystyczna Wójcik Joanna  Ryba Grażyna  1998/1999  
166 Astronomia  Skiba Tomasz   Kita Franciszka   1999/2000  
167 Chemia  Jamróz Krzysztof  Ćwiok Alicja  1999/2000  
168 Chemia  Bajda Marek  Myszka Irena  1999/2000  
169 Fizyka  Skibiński Piotr  Kita Franciszka  1999/2000  
170 Historia  Zając Ewelina  Ździebło Anna  1999/2000  
171 Informatyka  Szydło Tomasz  Olender Irena  1999/2000  
172 Informatyka  Skibiński Piotr  Olender Irena  1999/2000  
173 Język rosyjski  Wróbel Karina  Hnatko-Szpytma Marta  1999/2000  
174 Matematyka  Skibiński Piotr  Gajdek Dorota  1999/2000  
175 Matematyka  Tymoczko Andrzej  Kraus Mariusz  1999/2000  
176 Filozofia  Tomczyk Barbara  Żabińska-Osowy Małgorzata  1999/2000  
177 Artystyczna Rybak Jan  Ryba Grażyna  1999/2000  
178 Chemia  Jamróz Krzysztof  Ćwiok Alicja  2000/2001  
179 Ekologia  Pryć Magdalena  Kot Stefania  1999/2000  
180 Ekologia  Wojcik Mirosław  Kot Stefania  2000/2001  
181 Fizyka  Toton Dawid  Kita Franciszka  2000/2001  
182 Matematyka  Dędor Jerzy  Gajdek Wiesław  2000/2001  
183 Chemia  Jamróz Krzysztof  Ćwiok Alicja  2001/2002 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej 
184 Chemia  Jamróz Krzysztof  Ćwiok Alicja  2001/2002  
185 Chemia  Jamróz Grzegorz  Ćwiok Alicja  2001/2002  
186 Ekologia  Stachowicz Edyta  Kot Stefania  2001/2002  
187 Fizyka  Toton Dawid  Kita Franciszka  2001/2002  
188 Geografia  Oćwieja Iwona  Gałuszka Henryka  2001/2002 Wyróżnienie na Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Durbanie 
189 Język francuski  Szczepańska Katarzyna  Sondej Aneta  2001/2002  
190 Matematyka  Jamróz Grzegorz  Gajdek Dorota  2001/2002  
191 Matematyka  Toton Dawid  Gajdek Wiesław  2001/2002  
192 Matematyka  Dędor Jerzy  Gajdek Wiesław  2001/2002  
193 Artystyczna Kuchna Anna  Ryba Grażyna  2001/2002  
194 Ekologia  Litwińczuk Natalia  Żmudziejewska Aneta  2002/2003  
195 Biologia  Grzywa Ewelina   Kot Stefania   2002/2003  
196 Chemia  Kalambkiewicz Elżbieta  Myszka Irena  2002/2003  
197 Chemia  Jamróz Grzegorz  Ćwiok Alicja  2002/2003  
198 Geografia  Oćwieja Iwona  Gałuszka Henryka  2002/2003  
199 Historia  Złotek Adam  Ździebło Anna  2002/2003  
200 Język niemiecki  Wójtowicz Milena  Białek Zofia  2002/2003 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o RFN 
201 Język niemiecki  Wójtowicz Milena  Białek Zofia  2002/2003  
202 Matematyka  Jamróz Grzegorz  Gajdek Dorota  2002/2003  
203 Biologia  Litwińczuk Natalia   Żmudziejewska Aneta  2003/2004  
204 Chemia  Jamróz Grzegorz  Ćwiok Alicja  2003/2004 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej 
205 Chemia  Jamróz Grzegorz  Ćwiok Alicja  2003/2004 Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna w Kiel (Srebny Medal) 
206 Ekologia  Nowak Witold  Kot Stefania  2003/2004  
207 Ekologia  Litwińczuk Natalia  Żmudziejewska Aneta  2003/2004  
208 Fizyka  Szymański Marek  Kita Franciszka  2003/2004  
209 Informatyka  Szymański Marek    2003/2004  
210 Język łaciński  Niedziałek Joanna   Drapała Olga  2003/2004  
211 Język niemiecki  Panek Karolina  Kędzierska-Zych Monika   2003/2004  
212 Matematyka  Skrzyński Paweł  Gajdek Wiesław  2003/2004  
213 Matematyka  Jamróz Grzegorz  Gajdek Dorota  2003/2004  
214 "Losy Polaków" Leniart Mirosław  Anna Ździebło  2003/2004  
215 Biologia  Mądrzak Julia   Kot Stefania   2004/2005  
216 Fizyka  Maliborski Maciej  Kita Franciszka, Banek Halina, Stępień Danuta  2004/2005 Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny 
217 Geografia  Bosek Dominika  Gębica Renata  2004/2005  
218 Informatyka  Ziemiański Grzegorz  Olender Irena  2004/2005  
219 Informatyka  Leniowski Dariusz  Olender Irena  2004/2005  
220 Język niemiecki  Panek Karolina  Białek Zofia  2004/2005  
221 Matematyka  Doroz Szymon  Gajdek Dorota  2004/2005  
222 Biologia  Chrzan Alicja   Żmudziejewska Aneta  2005/2006  
223 Biologia  Magoń Wojciech   Kot Stefania   2005/2006  
224 Chemia  Magoń Wojciech  Mazur-Piasek Mariola  2005/2006  
225 Chemia  Wdowik Tomasz  Mazur-Piasek Mariola  2005/2006  
226 Chemia  Wdowik Tomasz    2005/2006 Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej 
227 Ekologia  Przetacznik Paweł  Kot Stefania  2005/2006  
228 Matematyka  Doroz Szymon  Gajdek Wiesław  2005/2006  
229 Biologia  Baran Bogusława   Kot Stefania   2006/2007  
230 Biologia  Grzebyk Justyna   Żmudziejewska Aneta  2006/2007  
231 Biologia  Magoń Wojciech   Kot Stefania   2006/2007  
232 Biologia  Skręt Michał   Żmudziejewska Aneta  2006/2007  
233 Biologia  Peller Michał   Kot Stefania   2006/2007  
234 Chemia  Peller Michał  Mazur-Piasek Mariola  2006/2007  
235 Chemia  Magoń Wojciech  Mazur-Piasek Mariola  2006/2007  
236 Chemia  Magoń Wojciech  Mazur-Piasek Mariola  2006/2007 Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna w Moskwie (Złoty Medal) 
237 Ekologia  Przetacznik Paweł  Kot Stefania  2006/2007  
238 Ekologia  Rząsa Karolina  Kot Stefania  2006/2007 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny 
239 Ekologia  Biesiadecka Justyna  Kot Stefania  2006/2007 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny 
240 Fizyka  Magoń Wojciech  Sikora Roman  2006/2007  
241 Geografia  Kłoda Mateusz  Gębica Renata  2006/2007  
242 Język angielski  Nowak Kaja  Wianecka-Kusy Marzena  2006/2007  
243 Język francuski  Kuszejko Monika  Adamus-Kawka Bernadeta  2006/2007  
244 Biologia  Paluch Katarzyna   Kot Stefania   2007/2008  
245 Biologia  Bury Stanisław   Żmudziejewska Aneta  2007/2008  
246 Geografia  Kłoda Mateusz  Gębica Renata  2007/2008  
247 Język angielski  Bąk Krzysztof  Żybura Agnieszka  2007/2008  
248 Język łaciński  Mańko Jacek  Drapała Olga  2007/2008  
249 Język niemiecki  Tęcza Jakub  Brzozowska-Spychała Marta   2007/2008  
250 Biologia  Błaż Mikołaj   Kot Stefania   2008/2009  
251 Biologia  Bury Stanisław   Żmudziejewska Aneta  2008/2009  
252 Historia  Dąbrowska Magdalena  Ździebło Anna  2008/2009  
253 Przedsiębiorczość Lubas Krzysztof Kątnik Wojciech 2008/2009  
254 Ekonomia Lachcik Dawid Kątnik Wojciech 2008/2009  
255 Język angielski  Wylaź Ewelina Posiewała Leszek 2008/2009  
256 Język angielski  Tupaj Aleksandra Posiewała Leszek 2008/2009  
257 Język angielski  Heckert Xavier  Bochenek-Najda Anna  2008/2009  
258 Język niemiecki  Tęcza Jakub  Brzozowska-Spychała Marta   2008/2009  
259 Ekologia  Jarosz Karol  Kot Stefania  2009/2010  
260 Fizyka  Mossoń Piotr  Sikora Roman  2009/2010  
261 Język niemiecki  Pilat Łukasz  Kędzierska-Zych Monika  2009/2010 Międzynarodowa Olimpiada Języka Niemieckiego w Bielsku Białej 
262 Język niemiecki  Pilat Łukasz  Kędzierska-Zych Monika  2009/2010 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Niemczech i Języku Niemieckim "Niemcy Bez Tajemnic" 
263 Język niemiecki  Błaż Michał  Kędzierska-Zych Monika  2009/2010  
264 Język niemiecki  Mossoń Piotr  Kędzierska-Zych Monika  2009/2010  
265 Biologia  Błaż Michał  Kot Stefania 2009/2010  
266 Język angielski  Wylaź Ewelina Posiewała Leszek 2009/2010  
267 Ekologia  Jarosz Karol  Kot Stefania 2009/2010  
268 Ekonomia Lachcik Dawid Kątnik Wojciech 2009/2010  
269 Przedsiębiorczość Lachcik Dawid Kątnik Wojciech 2009/2010  
270 Język angielski  Tupaj Aleksandra Posiewała Leszek 2009/2010  
271 Matematyka  Jerzak Teodor  Gajdek Wiesław  2009/2010  
272 Język angielski  Mroczka Anna  Nowak Elżbieta  2009/2010  
273 Język niemiecki  Pilat Łukasz  Kędzierska-Zych Monika  2010/2011  
274 Matematyka  Jerzak Teodor  Gajdek Wiesław  2010/2011 Olimpiada Matematyczna 
275 Matematyka  Błaż Mikołaj  Skoczylas Joanna  2010/2011  
276 Matematyka  Jerzak Teodor  Gajdek Wiesław  2010/2011 Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna w Amsterdamie (Złoty medal) 
277 Matematyka  Zuba Wiktor  Gajdek Wiesław  2010/2011  
278 Informatyka  Majcher Łukasz  Świder Robert  2011/2012  
279 Język niemiecki  Pilat Łukasz  Kędzierska-Zych Monika  2011/2012  
280 Matematyka  Jerzak Teodor  Gajdek Wiesław  2011/2012  
281 Matematyka  Błaż Mikołaj Skoczylas Joanna  2012/2013  
282 Fizyka  Błaż Mikołaj Sikora Roman  2012/2013  
283 Matematyka  Bednarz Adrian Krawczyk Elżbieta 2013/2014  
284 Mediewistyczna Tulej Rafał Szczupakowska Małgorzata 2013/2014  
285 Fizyka  Grabiec Piotr Sikora Roman  2013/2014  
286 Biologia Drogoń Bartłomiej  Stefania Kot 2013/2014  
287 Mediewistyczna Mierzwa Konrad Szczupakowska Małgorzata 2014/2015  
288 Mediewistyczna Tulej Rafał Szczupakowska Małgorzata 2014/2015  
289 Fizyka  Grabiec Piotr Sikora Roman  2014/2015  
290 Wiedzy o Państwie i Prawie Tulej Rafał Kątnik Wojciech 2014/2015  
291 Wiedzy 0 III RP Tulej Rafał Kątnik Wojciech 2014/2015  
292 Język niemiecki  Tęcza Gabor Zawada Anna 2014/2015  
293 Informatyka  Kondraciuk Łukasz Olender Irena  2015/2016  
294 Fizyka  Kondraciuk Łukasz Sikora Roman  2015/2016  
295 Biologia  GrzywaTomasz Kołcz Elżbieta 2015/2016  
296 Ekologia  Grzywa Tomasz Kołcz Elżbieta 2015/2016  
297 Mediewistyczna Mierzwa Konrad Szczupakowska Małgorzata 2015/2016  
298 Solidarności Tulej Damian Szczupakowska Małgorzata 2015/2016  
299 Matematyka  Wiącek Aleksander Drąg Piotr 2015/2016  
300 Filozofia  Wasilewski Tomasz Spychała Piotr 2015/2016  
301 Teologia katolicka Małgorzata Jurek ks. Marek Winiarski 2016/2017  
Biblioteka
UKS Czwórka
Działalność SU
Pedagog szkolny
Matura 2018
Łacina w 4 LO
Przydatne linki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies